11.03.2018 IV niedziela Wielkiego Postu

1. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie wizytacji kanonicznej w naszej parafii oraz Parafianom za liczny udział we Mszy Św. z ks. Prymasem. Mamy takie wrażenie, że ks. Prymas wyjechał zadowolony a my czujemy się umocnieni. Najważniejsze, że spotkał w naszej wspólnocie żywy kościół, który żyje i działa.
  2. Bardzo się cieszymy, że zostały poświęcone nasze organy przez ks. Prymasa. Przed wizytacją został wyłożony wykładziną obszar wokół organów, bo stan wcześniejszy był już trudny do zaakceptowania.
  3. Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o godz. 17.00, dla dorosłych o godz. 18.00 a dla młodzieży o godz. 20.00 – tym razem w naszym kościele.
  4. „Gorzkie Żale” będą w naszej parafii o godz. 15.00. Kazania pasyjne głosi w tym roku ks. Szymon Ciesielski – wikariusz z Ujścia. Po zakończeniu Nabożeństwa będzie Msza Św. bez kazania.
  5. Od przyszłego piątku nie będzie spowiedzi od 16.00 – 17.00 bo już będziemy na spowiedziach w dekanacie. W Chodzieży spowiedź wielkanocna będzie w parafii św. Floriana w sobotę przed Niedzielą Palmową a u nas w poniedziałek po Niedzieli Palmowej.
  6. Misterium Męki Pańskiej w tym roku będzie w Niedziele Palmową o godz. 19.00. Wcześniej będzie o godz. 17.30 Msza Św. z udziałem młodzieży z regionu wągrowieckiego w ramach Diecezjalnego Dnia Młodych.
  7. W czwartek, po Mszy Św. zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.
  8. W przyszłą niedzielę – po Mszy Św. o godz. 11.15 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Po spotkaniu będzie można nabyć książeczki dla dzieci.
  9. Szczególne podziękowanie kierujemy do Służby Liturgicznej za wzorowe przygotowanie Mszy Św. z ks. Prymasem.
  10. W ostatnim czasie odeszli z naszej wspólnoty parafialnej śp. Regina Grzegorzewska i Leszek Przewoźniak, którego pogrzeb będzie w poniedziałek w Pietronkach o godz. 12.00 . Wieczny odpoczynek ….