MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ – PODZIĘKOWANIA

Tegoroczne Misterium, podobnie jak poprzednie, nie mogło by się odbyć bez wielu ludzi dobrej woli, którzy bezinteresownie dla Pana Boga poświecili swój czas i umiejętności, by po raz kolejny pochylić nad tajemnicami naszej wiary.

Najpierw dziękuję wszystkim aktorom: za poświęcony czas, zaangażowanie i próby…

Jezus – Ks. Kamil Jadczak

Narrator – Ks. Jarosław Wesołowski

Scena I

Ksiądz – Piotr Jankowski

Piotr – Dominik Pluciński

Uczniowie – Kamil Wasilewski, Mikołaj Kucharski, Kacper Wiśniewski, Julia Matz, Magdalena Rudzińska, Marta Dominikowska, Marta Humerczyk.

Scena II

Szef – Arkadiusz Pluciński

Judasz – Kamil Wronikowski

Pracownicy – Sabina Kardacz, Aleksandra Plucińska, Jolanta Kardacz, Katarzyna Bolechowska, Michał Wolski

Scena III

Chory – Wojciech Przybyszewski

Weronika – Iga Kryza

Rodzina – Ewelina, Marcin, Stanisław, Agata Tutak

Pielęgniarka – Martyna Krzyścin

Scena IV

Maryja – Justyna Górzna

Przyjaciółka – Agnieszka Wiśniewska

Koleżanki – Bożena Ślefarska, Weronika Wajs, Beata Ludowicz, Lucyna Przybyszewska, Agata Ornatka

Wdzięcznym sercem ogarniam autorów scenariusza: Aleksandrę Wekwert, Sabinę Kardacz i ks. Kamila Jadczaka. Dziękuję za Waszą pomysłowość, trud związany z pisaniem i przygotowaniem dzisiejszego wydarzenia.

Szczególne słowa uznania kieruję pod adresem Szkoły muzycznej Pro Arte. Jak zawsze stanęli na wysokości zadania, dzieląc się z nami swoim talentem muzycznym. Zdaję sobie sprawę, że stanąć przed tak wspaniałą publicznością, by na żywo wykonywać utwory nie jest prosto, jednak oni pokazali, że na chwałę Bożą można wiele.

Dziękuję  przedstawicielom władz samorządowych za Waszą otwartość na Nasze działania oraz za coroczną obecność.

Dziękuję również Panu Marcinowi Kicie dyrektorowi Chodzieskiego Domu Kultury oraz Krzysztofowi Kubackiemu i Marcinowi Kotowiczowi za nagłośnienie i oświetlenie widowiska.

Policji Powiatowej w Chodzieży za zabezpieczenie terenu dzisiejszego spotkania.

Ogromne słowa wdzięczności kieruję pod adresem Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stróżewie, Pana Piotra Jankowskiego, za serdeczność, zaangażowanie i zawsze otwarte serce.

Dziękuję również

• Panu Ireneuszowi Kiełczawie, dyrektorowi Domu Pomocy Społecznej,
  • Edmundowi Kaczmarkowi z Cechu Rzemiosł Różnych,
  • Wychowawcom i wychowankom Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Chodzieży za otwarte serce i za to, że nigdy nie jest za trudno

Dziękuję firmie Foto-Duet, za uwiecznienie tego wydarzenia na pięknych zdjęciach oraz Panu Andrzejowi Jarembie za nagranie filmu.

Podziękowania kieruję wobec Zbigniewa Zaranka za nagranie ścieżki dźwiękowej, a także wobec Jarosława Kotarby za projekt banerów.

Dziękuję tym, którzy byli odpowiedzialni za stronę techniczną: panom Łukaszowi Wiśniewskiemu, Karolowi Kowalowi i Michałowi Kardaczowi, Miłoszowi Waszakowi i Wiktorowi Bolechowskiemu oraz paniom: Bogumile Kardacz, Gabrieli Sztamberek, Agacie Ślot, Julii Matz, Magdalenie Rudzińskiej, Marcie Dominikowskiej i Marcie Humerczyk.

Dziękuję Państwu Mai i Tomaszowi Milachowskim z firmy Miltrans oraz Pani Beacie Barteckiej z firmy Rafia za udostępnienie naczep, na których nasza Pasja corocznie się odbywa oraz Firmie Transportowej Logistic Państwa Jabłońskich, za każdorazową pomoc i serdeczność.

Słowa wdzięczności i uznania kieruję pod adresem:

Pana Romana Białczyka

Pana Błażeja Bochańskiego

Pana Piotra Szewczyka i firmy Szewol z Rogoźna

Pana Rafała Wardaka

Pana Andrzeja Michalskiego

Pana Piotra Pareckiego

Państwa Tadeusza Kwaśniewskiego i Alicji Weber- Kwaśniewskiej, właścicielom kwiaciarni Ala

Państwa Agnieszki i Łukasza Wiśniewskich

Państwa Justyny i Jaromiła Górznych

Pani Hanny Wekwert

Państwa Jadwigi i Ryszarda Wekwert

Pani Ewy Kozera

Pani Danuty Rudzińskiej

Pani Krystyny Nowak

Pani Celiny Mucha

Pani Danuty Gniła

Pani Bożeny Bugaj

Pani Bogumiły Humerczyk

Pani Wiesławy i Jana Krzyścin

Młodzieżowej Grupy Strażackiej z Milcza

Harcerzy z Chodzieży

Dobroczyńcom, którzy pragnęli pozostać anonimowi

Wszystkim, którzy wspierali nas modlitwą i dobrym słowem

A także wszystkim, którzy powinni być tutaj wymienieni, a o których z ludzkiej ułomności zapomnieliśmy!

Ks. Arkadiusz Rosiński

Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.