Święto Miłosierdzia Bożego

1. Miłosierdzie Boże, to miłość, która jest bezinteresowna i  żaden człowiek nie potrafi fizycznie, ani matematycznie podać wagi tej miłości. Ona jest niezgłębiona i niepojęta przez żaden ludzki umysł. Niech zatem Błogosławieństwo Boga Ojca, Syna i Ducha Świętego spocznie na nas tutaj obecnych i pomaga w pielgrzymce życia. Niech wszczepi w nasze serca miłość do Boga i ludzi, której tak bardzo dziś potrzeba.
  2. W myśl zarządzenia Rady Ministrów, od 20 kwietnia na Mszy św. w kościele może być tylko jedna osoba na 15 metrów kwadratowych. W związku z tym pragniemy poinformować, że na Mszy św. w naszym kościele może być 69 osób w odpowiedniej dla siebie odległości
  3. Przypominamy też, że I komunię św. dzieci, po uzgodnieniu z częścią rodziców, przenosimy na 27 września 2020 roku. W związku z tym prosimy rodziców o zrozumienie i współpracę z  katechetami w przygotowaniu dzieci do tej uroczystości.
  4. Informujemy również, że decyzją Ks. Prymasa sakrament bierzmowania zostanie udzielony naszej młodzieży w innym terminie niż ten o którym wcześniej  informowaliśmy.
  5. Po raz kolejny zapewniamy wszystkich Parafian, że jesteśmy też gotowi pomagać osobom, które tej pomocy najbardziej potrzebują.
  6. Wszystkim tym, którzy w tym czasie nas wspomagają i to na różny sposób a jest ich wielu,  składamy serdeczne Bóg zapłać.
  7. Na koniec naszego eucharystycznego spotkania, pomódlmy na Koronce do Bożego Miłosierdzia w intencji solenizantów, tych którzy będą mieli urodziny, zarażonych pandemią koronawirusa, naukowców i lekarzy, aby znaleźli odpowiednie lekarstwo oraz w intencji wszystkich Parafian i ich najbliższych, aby skorzystali ze źródła Bożego Miłosierdzia. Prośmy też o dar nieba dla Śp. Władysława Gumnego, który w ostatnim tygodniu odszedł do Pana.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.