IV Niedziela zwykła

1. Bardzo dziękujemy Parafianom i Gościom za okazaną pomoc finansową, mieszkańcom Chorwacji, którzy stracili swoich bliskich i wiele wycierpieli w czasie trzęsienia ziemi. Zebraliśmy 1 395 pln.
  2. Serdeczne podziękowania kierujemy też pod adresem Zarządu i Pracowników Miejskiej Spółki Wodno – Kanalizacyjnej w Chodzieży za modernizację kanalizacji w kościele i na plebanii,
  3. We wtorek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Tego dnia w czasie Mszy św. o godz. 8.00 i 17.30 poświęcimy świece. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że dzieci, które przygotowują się do I komunii św., ze względu na epidemię, będą miały poświęcone świece w terminie od 2 do 16 lutego w czasie każdej Mszy św. wieczornej i w niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 11.00.
  4. W czwartek w naszej parafii przypada całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Adoracja rozpocznie się po Mszy św. o godz. 8.00 i będzie trwała do godz. 17.30. Adorację poprowadzą poszczególne Róże Żywego Różańca i PZC. Program adoracji dla Stowarzyszenia Żywego Różańca i Caritas jest wywieszony gablocie. Serdecznie zapraszamy.
  5. W I piątek m-ca zapraszamy o godz. 16.00 do sakramentu pokuty. Komunia św. będzie udzielana co 20 minut.
  6. W I sobotę miesiąca przed Mszą św. o godz. 8.00 odmówimy różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi za popełnione grzechy. Po modlitwie różańcowej będzie Msza św. wynagradzająca i wystawienie Najświętszego Sakramentu. Adoracja potrwa do godz. 15.00. O godz. 14.30 zapoznamy się z kolejnym fragmentem „Dzienniczka” św. Faustyny Kowalskiej, odmówimy koronkę, litanię do Miłosierdzia Bożego i otrzymamy błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
  7. Odwiedziny Chorych i Starszych z posługą sakramentalną tylko na telefon.
  8. Przypominamy, że ze względu na przedłużającą się sytuację epidemiologiczną katechezy dla narzeczonych w formie stacjonarnej zostają zawieszone do Wielkanocy. Po świętach, jeśli pozwolą na to przepisy państwowe, powrócimy do katechez w formie tradycyjnej.
    Prosimy, aby narzeczeni zapoznali się z materiałami dostępnymi na stronie narzeczeni.archidiecezja.pl
  9. Bardzo dziękujemy tym wszystkim Parafianom, którzy uczestniczyli we Mszy św. tzw.  kolędowej. Życzymy wszystkim Parafianom, którzy na tej trasie kolędowej mieszkają obfitych  łask Bożych i błogosławieństwa w Nowym Roku. W tym tygodniu na Mszę w  poniedziałek o godz. 16.30, zapraszamy Parafian, mieszkających w Studzieńcu przy ulicy Spokojnej, Wrzosowej i w Chodzieży przy ulicy Świerkowej i Okrzei; we wtorek o godz. 16.30, zapraszamy Parafian, mieszkających  w Chodzieży przy ulicy w Chodzieży przy Ludowej, Rolnej, Wiśniowej, Kwiatowej i Polnej; w środę o godz. 16.30, zapraszamy Parafian, mieszkających  w Chodzieży przy ul. Dworcowej, Powstańców Wlkp., Mostowej i Prusa; w czwartek o godz.17.30, zapraszamy Parafian, mieszkających w Chodzieży  przy ul. Witosa, Hallera i Korfantego od nr 1 do 18; w piątek o godz. 17.30, zapraszamy Parafian, mieszkających  w Chodzieży przy ulicy Korfantego bloki i Piłsudzkiego od nr 1 do 9 i blok nr 2.
    W czasie Mszy św. odmówimy modlitwę kolędową i udzielimy uroczystego błogosławieństwa.
    Na stoliku pod chórem będą przygotowane obrazki kolędowe.
  10. Naszych chorych i cierpiących parafian, jubilatów, solenizantów, dobrodziejów, nasze rodziny,  Gości i mieszkańców naszej parafii polećmy teraz naszej Matce –  Pod Twoją obronę…
  11. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana Śp. Pelagia Mazur i Zygmunt Senger. Polećmy Ich i wszystkich naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu – ” Wieczny  odpoczynek…”
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.