UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1.W miesiącu czerwcu przed Mszami Św. wieczornymi odmawiać będziemy różaniec ekspijacyjny za zniewagi świętości w naszym kraju a po Mszach w dni powszednie będzie Nabożeństwo Czerwcowe – ku czci NSPJ.
2. W dzisiejszą niedzielę po Mszach Świętych będzie można złożyć ofiarę do puszek na wyjazd Służby Liturgicznej na wakacje. Przez cały rok wiernie służą przy ołtarzu, nawet w dzisiejszych czasach więc niech to będzie dla nich zach- ęta do dalszej służby Panu Bogu. Jako parafia nie możemy narzekać na brak ministrantów i lektorów. Dziękuję ks. Markowi , że podjął się po raz drugi przygotować wyjazd.
3. Biuro parafialne będzie czynne w tym tygodniu normalnie.
4. W tym tygodniu – w czwartek -13.06 przypada kolejne Nabożeństwo Fatimskie w naszej parafii. O godz. 17.00 odmówimy Różaniec Św. , wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy naszej parafii i całego świata. O 17.30 Msza Św. z kazaniem o kolejnym objawieniu Matki Bożej a po Mszy Św. procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Serdecznie wszystkich zapraszamy
6. W Liturgii Kościoła obchodzimy w poniedziałek – Święto NMP Matki Kościoła, we wtorek – św. Barnaby – Ap. w środę – – bł. Jana Nepomucena Chrzana – prezbitera, w czwartek -Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, w piątek – bł. Michała Kozala – bp-a i męcz. a w sobotę bł. Jolanty – patronki Archidiecezji. W następną niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Trójcy Przenajświętrzej . Kończy się czas spowiedzi wielkanocnej.
7. Z naszej wspólnoty parafialnej w ostatnim czasie odszedł : + Władysław Filip . Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……

Print Friendly, PDF & Email
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.