XVI NIEDZIELA W ROKU LITURGICZNYM

1. Od 1 lipca pracują w naszej parafii ks. Łukasz Abram i ks. Piotr Szczęśniak. Powitamy ich na Mszy Św. o godz. 9.30. Życzymy im , aby dobrze czuli się w naszej wspólnocie i aby przybliżali Chrystusa nam wszystkim. „Szczęść Boże”.
2. W ubiegły wtorek przyjęliśmy w naszej parafii Rowerową Pielgrzymkę na Jasną Górę z diec. koszalińsko – kołobrzeskiej. Bardzo serdecznie dziękujemy paniom z Parafialnego Zespołu „CARITAS” oraz Żywego Różańca i jeszcze innym za przygotowanie pysznej zupy. Trzeba było wykarmić 170 rowerzystów. Gotowanie zupy zaczęło się rano a sprzątanie po pielgrzymach krótko przed wieczorną Mszą Św. Jest więc za co dziękować. Dziękujemy również za upieczone placki, oraz tym osobom, które pomogły w zorganizowaniu oraz za sponsorowaniu warzyw do zupy. „Bóg Zapłać” wszystkim, również czterem młodym ludziom.
3. W czwartek, 11 lipca o godz. 17.00 odbędzie się Msza Św. w intencji pomordowanych Polaków w ramach tzw. „Rzezi Wołyńskiej”. Związanych rodzinnie z tymi wydarzeniami oraz wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Warto sobie uświadamiać, jak wiele krwi naszych przodków było potrzebne dla dzisiejszej Polski. O godz. 18.00 odbędzie się spotkanie przy Kamieniu Wołyńskim na cmentarzu a o 19.00 odbędzie się wieczornica kresowa w Sali Widowiskowej CH D K Msza parafialna o godz. 17.30 może spóźnić się o 10 min.
Organizatorzy : Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich oraz Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne serdecznie zapraszają.
4. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu obowiązuje letni plan Mszy Św. Zaczynamy świętowanie niedzieli w sobotę Mszą Św. o godz. 18.00 a w niedzielę zapraszamy na Msze Św. o godz. 8.00, 9.30, 11.15, oraz o godz. 19.00 wieczorem
5. W najbliższą sobotę przypada Nabożeństwo Fatimskie. Przed Mszą Św. odmówimy różaniec a po Mszy Św. procesja z figurą M atki Bożej Fatimskiej wokół kościoła.
5. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Tomasz Adamski. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu . Wieczny odpoczynek …..

Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.