Duszpasterze

Proboszcz:

Ks. Jan Korygacz,
wyświęcony 30.05.1987 r. Ustanowiony proboszczem 01.09.2019 r.

Wikariusze:

Ks. Łukasz Abram,
wyświęcony 26.05.2012 r. Ustanowiony 01.07.2019 r.

Ks. Piotr Szcześniak,
wyświęcony 25.05.2013 r. Ustanowiony 01.07.2019 r.

Print Friendly, PDF & Email
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.