Intencje mszalne – od 24.11. do 01.12.2019 r.

Sobota 23.11.2019

8.00
✞ Mieczysław Ukleja – od brata Tomasza z rodziną

18.00
1. ✞ Leon, Leszek, Mieczysława /K/, Monika Pleśnierscy i zm. z rodziny Gongorków
2. ✞ Grzegorz Belter – 10 rocz. śm.


XXXIV Niedziela 24.11.2019
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

8.00
✞ Jan, Wiktoria i Edward Rusek 

9.30
1. ✞ Józefina (20 rocz. śm.) i Józef (13 rocz. śm.) Czerwień
2. ✞ Anna Kobierska i zmarli z rodziny – od dzieci
3. ✞ Jan Krzyścin – od rodziny Krzyżosiak i Miedzianowskich
4. ✞ Maria Gorkowska – od siostry Wiktorii z rodziną
5. ✞ Józef Bączkowski – 20 rocz. śm.
6. ✞ Janusz Chojan – od żony
7. ✞ Zmarli z rodziny Kruszka, Grupa i Barłożek
8. ✞ Panu Bogu w wiadomej intencji

11.15
✞ Cecylia i Florian Bejma – od syna Jerzego z rodziną

12.30
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze w 45 rocz. ślubu Marii i Henryka Winieckich
Chrzest: Anastazja i Franciszek Plewa – bliźniacy

16.00
✞ Andrzej Koczorowski – 2 rocz. śm.


Poniedziałek 25.01.2019
Wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej

8.00 
✞ Antoni Kosowski – od siostry Beni z mężem i rodziną

17.30
1. ✞ Augustyn i Katarzyna Żak – od dzieci z rodzinami
2. ✞ Daniel Drop – od brata z rodziną


Wtorek 26.11.2019

8.00
✞ Edmund Kryza – od mieszkańców z ul. Noteckiej

17.30
1. ✞ Kazimierz Gotszling – od synowej Doroty
2. ✞ Władysław Pigan (2 rocz. śm.)


Środa 27.11.2019

8.00
✞ Mieczysław Ukleja – od Magdaleny i Jerzego Humińskich

17.30
1. ✞ Jerzy Małkowski – od koleżanek i kolegów z firmy „Salve”
2. ✞ Maria i Jan Pigan


Czwartek 28.11.2019

8.00
✞ Gerhard Pierdzioch

17.30
1. ✞ Daniel Drop – od chrześniaczki Katarzyny z rodziną
2. O dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla wnuczki Moniki – intencja od dziadków


Piątek 29.11.2019

8.00
✞ Ryszard Lohr – od syna Ryszarda

17.30
1. ✞ Teodora Nowak – od Elwiry i Sławomira Rybarczyk
2. ✞ Marian Lasek – od grupy katechetek


Sobota 30.11.2019

8.00
✞ Mieczysław Ukleja – od mamy Bronisławy

18.00
1. ✞ Pelagia (18 rocz. śm.), Edmund Markowscy, Krystyna Januchowska, Irena i Tomasz Romanowscy
2. ✞ Franciszka /k/ i Mieczysław Zielińscy i zm. z obojga stron; Emilia, Teresa, Anna i Bożena


I Niedziela Adventu 01.12.2019

8.00
✞ Zygmunt Buczkowski – od Barbary i Stanisława Śremskich

9.30
1. Rezerwacja – Szudrowicz
2. ✞ Franciszek (34 rocz. śm.) i Zofia Sarbinowscy i Stanisław Szostak
3. ✞ Kazimierz Gotszling – od rodz. Hańćkowiak i Bujakiewicz
4. ✞ Włodzimierz Książkiewicz (1 rocz. śm.) – od żony
5. ✞ Marian Lasek – od Mariana i Celiny Troczyńskich
6. ✞ Janusz Chojan – od kolegi Arka z rodziną
7. ✞ Adam Leszczyński – od córki z Moniką z rodziną
8. ✞ Iza Gapińska (1 rocz. śm.) i zm. z obojga stron – od siostry z rodziną
9. Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo z okazji 6 rocz. ślubu Pauliny i Marcina Bartkowiaków i o potrzebne łaski dla Julki

11.15
Waldemar Bońda (6 rocz. śm.)

12.30
✞ Leokadia (5 rocz. śm.) i Kazimierz Rogaccy oraz Alina Pierzchalska

16.00
✞ Marian Dahlke – od Huberta, Kasi i Franka


Intencje w Milczu, Pietronkach i Strzelcach

Pietronki Niedziela 24.11.2019
9.00 
✞ Jolanta i Kazimierz Cichy – od przyjaciół

Strzelce Niedziela 24.11.2019
10.30
✞ Marian Furlastowski – od Grażyny Furlatowskiej

Milcz Niedziela 24.11.2019
12.00
✞ Henryk Zimny – 10 rocz. śm.

Pietronki Niedziela 01.12.2019
9.00 
✞ Hanna Kułaczkowska – od rodziców

Strzelce Niedziela 01.12.2019
10.30
✞ Felicja (3 rocz. śm.), Krzysztof (4 rocz. śm.), Bogdan (5 rocz. śm.) Grabowscy – od siostry Haliny

Milcz Niedziela 01.12.2019
12.00
✞ Edmund Tabat (5 rocz. śm.) i zm. rodzice z obojga stron i zm. z rodziny

Print Friendly, PDF & Email
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.