Intencje mszalne – od 06.09. do 13.09.2020 r.

Sobota 05.09.2020
Wspomnienie św. Matki Teresy z Kalkuty

8.00 
✞ Józef Tabat – 5 Msza św. gregoriańska

15.00
Ślub: Michalina Zygmunt i Błażej Bocheński

18.00
1. ✞ Ryszard, Władysław, Franciszka /K/ Nowak, Irena, Bronisław Firlej
2. W inetncji Kasi, Hani, Jagody, Poli i Rafała – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błog. Boże i opiekę Matki Bożej


Niedziela 06.09.2020
XXIII Niedziela

8.00
✞ Kazimierz (4 rocz. śm.) i Leokadia Rogalscy oraz zmarli z rodziny; Alina, Grzegorz  Pierzchalscy i zmarli z rodziny

9.30
1. ✞ Stefan Matz (z ok. im.) oraz Maria, Franciszek Gorkowscy i Alojzy Nerkowski
2. ✞ Krystyna i Henryk Ostradeccy i zmarli z rodziny
3. ✞ Barbara Mielcarek – od rodziny Przybylskich ze Smogulca

11.00
1. O Boże błog. dla Anny i Krzysztofa Jakubowskich w 40 rocz. ślubu
2. ✞ Józef Tabat – 6 Msza św. gregoriańska

12.30
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błog. oraz opiekę Matki Bożej dla rodziny         

16.00
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błog. oraz opiekę Matki Bożej z ok. 45 rocz. ślubu Reginy i Stanisława


Poniedziałek 07.09.2020

8.00
✞ Józef Tabat – 7 Msza św. gregoriańska

17.30
1. ✞ Helena Dzido – od syna Bogusława z żoną
2. ✞ Zofia Spychalska – od siostry Zdzisławy z rodziną


Wtorek 08.09.2020
Święto Narodzenia NMP

8.00
✞ Józef Tabat – 8 Msza św. gregoriańska

17.30
1. ✞ Jerzy Należyty – od sekcji języka niemieckiego Uniwersytetu III wieku
2. ✞ Maria Piasecka (z ok. ur.) – od kuzynki Elżbiety Krupa z rodziną z Kołobrzegu


Środa 09.09.2020

8.00
✞ Józef Tabat – 9 Msza św. gregoriańska 

17.30
✞ Jan Bączkowski – 15 rocz. śm.
2. Za wstawiennictwem MBNP i św. Matki Teresy z Kalkuty – Patronki III Róży Żywego Różańca – o łaski dla żyjących i dar nieba dla zmarłych członków


Czwartek 10.09.2020

8.00
✞  Józef Tabat – 10 Msza św. gregoriańska

17.30
1. ✞ Regina Buczkowska – od wnuka Przemka z rodziną
2. ✞  Irena Świętek – od Joli i Jerzego Marciniaków


Piątek 11.09.2020

8.00
✞ Zofia (9 rocz. śm.) Włodyka

16.00
Ślub: Dawid Przybył i Anna Mizera

17.30
1. ✞ Józef Tabat – 11 Msza św. gregoriańska
2. ✞ Edmund Małecki – od córki Marii z rodziną


Sobota 12.09.2020
Najświętszego Imienia Maryi

8.00 
✞ Józef Tabat – 12 Msza św. gregoriańska

16.00
Ślub: Anna Maciejewska i Dawid Olewiński

17.00
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze z okazji 30 rocz. ślubu Renaty i Aleksandra Migdalczyk i za zmarłych: Edmund, Elżbieta Migdalczyk i Edmund Słomka

18.00
1. ✞ Henryk (14 rocz. śm.) i Gertruda Owczarzakowie
2. ✞ Tadeusz Mikołajczak – 24 rocz. śm.


Niedziela 13.09.2020
XXIV Niedziela zwykła

8.00
✞ Józef Tabat – 13 Msza św. gregoriańska

9.30
1. ✞ Franciszka /K/ i Waldemar Rosenke, Józef Kulczycki, Alina Nowak i zmarli z rodziny
2. ✞ Gerhard Pierdzioch (1 rocz. śm.) i Agnieszka, Jan Maćkowiak
3. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze I opiekę Matki Bożej z okazji 35 rocz. ślubu Ireny i Marka
4. ✞ Mieczysław Mańkowski (5 rocz. śm.) – od Mateusza z rodzicami
5. ✞ Katarzyna, Franciszek, Jerzy Kotulscy i zmarli z rodziny

11.00
✞ Józef Tabat, Kunegunda, Bolesław Dziekan

12.30
✞ Bolesława /K/ Waszak i zmarli z rodziny Waszaków –

14.30
Rezerwacja   

16.00
Ślub: Osman – Gumowska Rezerwacja  – Banaszkiewicz


Intencje w Milczu, Pietronkach i Strzelcach

Pietronki Niedziela 06.09.2020
9.00
✞ Barbara Reinke (Rainke) oraz zmarli z rodziny Reinke i Jaskulskich – od męża z rodziną 

Strzelce Niedziela 06.09.2020
10.30
✞ Władysław Mróz – od rodziny

Milcz Niedziela 06.09.2020
12.00
✞ Stefania i Feliks Świerczyńscy

Pietronki Niedziela 13.09.2020
9.00
✞ Mieczysław Manikowski (5 rocz. śm.), zmarli rodzice i rodzeństwo z obojga stron – od zony z rodziną

Strzelce Niedziela 13.09.2020
10.30
✞ Irena Nowak

Milcz Niedziela 13.09.2020
12.00
✞ Tadeusz Stempin – od Justyny, Sebastiana i Tomka

Print Friendly, PDF & Email
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.