Intencje 12.10 – 20.10.2019

Sobota 12.10.2019
Wspomnienie bł. Jana Beyzyma

 8.00
1. ✞ Aleksander Stachowiak, Irena Gmerek, Elżbieta 

18.00
1.  ✞ Monika Pleśnierska (5 rocz. śm.) i zmarli z Rodziny Peksów,Paciejewskich i Krumrajów
2. ✞ Krystyna (18 rocz. śm.) i Janusz  Maziejuk oraz zmarli Anna i Stanisław Jasiołek


XXVII Niedziela 13.10.2019

8.00
✞ Franciszka /K/ (5 rocz. śm.), Michał (17 rocz. śm.) Pyziak – od  córki z mężem i rodziną      

9.30
1. ✞ Jan Małkowski – od bratanicy Marioli z mężem
2. ✞ Anna Kobus – od rodziny Lubockich
3. ✞ Kazimierz Gotszling – od rodziny Dziedziców
4. O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Jerzego
5. ✞ Czesław Śliwiński, Barbara i Kazimierz Humińscy
6. Z podziękowaniem i z prośbą o Boże błog. z ok. 40 rocz. urodzin Łukasza.
7. ✞ Maria Kledzik – od siostry
8. ✞ Prakseda, Franciszek Płaczek i zmarli z rodziny
9. ✞ Rafał Makowski – od siostry z rodziną
10. ✞ Marian Musiał – od Rodziny Bączyków

11.15
1. ✞ Zmarli z rodziny Skoczylas i Połejdowicz          

12.30
1. ✞ Marta i Henryk Jeszke, Kazimierz Kosicki, Patryk i Janusz Danelscy, Elżbieta Bednarek i zm. z rodziny
2. Chrzest 78/19

16.00
Z podziękowaniem i z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej w 20 rocz. ślubu Państwa Sylwii i Marka oraz ich dzieci Ani i Miłosza


Poniedziałek 14.10.2019
bł. Radzyma Gaudentego

8.00 
✞ Mieczysław Ukleja

17.30
1. ✞ Jan Krzyścin – 1 rocz. śm.
2. ✞ Aurelia Troszczyńska – od wnuczki Magdaleny z rodziną


Wtorek 15.10.2019
św. Teresy z Avilla

8.00
✞ Stanisław Wzięch – od Parafialnego Zespołu Caritas

17.30
1. ✞ Jadwiga, Weronika, Zenon Świątek
2. ✞ Józef i Helena Płaczek – od córek i syna z rodzinami


Środa 16.10.2019
św. Jadwigi Śląskiej

8.00
✞ Gerhard Pierdzioch – od żony z synem

17.30
1. ✞ Lidia i Antoni Żbikowscy, Jan Pudelski
2. ✞ Krystyna Rozpłochowska – od córki Bożeny z mężem i dziećmi


Czwartek 17.10.2019
św. Ignacego Antiocheńskiego

8.00
✞ Stanisław Wzięch – od Chóru Parafialnego „Camerata”

17.30
1. ✞ Małgorzata Hajt i zmarli z rodziny Hajtów i Sikorów
2. ✞ Czesław Czekalski – od bratanka Piotra z rodziną


Piątek 18.10.2019
Święto św. Łukasza

 8.00
✞ Władysław Włodyka – z okazji urodzin

17.30
1. ✞ Rozalia i Feliks Kłos – od syna z rodziną
2. Z podziękowaniem i z prośbą o Boże błog. z ok. imienin Księdza Łukasza – od „Żywego Różańca”


Sobota 19.10.2019

8.00
✞ Daniela /K/ i Stanisław Kasprzyk

15.00
Ślub: Zbigniew Wojciech Prymka i Michalina Maria Małachowska 

18.00
1. ✞ Tomasz Skrzyszowski i Anastazja, Józef, Bogdan Śmietańscy
2. ✞ Daniel Bury – 1 rocz. śm.


XXVIII Niedziela 20.10.2019

8.00
Rezerwacja – Pani Strzałkowska  

9.30
1. ✞ Teresa, Tadeusz, Stanisław, Stanisława /K/, Zbigniew Reczek, Jadwiga, Maria, Kazimierz Wiśniewscy, Pelagia i Kazimierz Betler
2. ✞ Jerzy i Elżbieta Bidzińscy – od Ewy i Piotra oraz z prośbą o zdrowie dla Olgi
3. ✞ Jan Krzyścin (1 rocz. śm.) i Anna Kobus
4. ✞ Anna Kobus – od rodziny Świderskich i Dorn
5. ✞ Mieczysław Ukleja – od pracowników „Toyota Ukleja”
6. ✞ Marian Kledzik – od rodzin Pszczółka
7. ✞ Rafał Makowski – od rodziców
8. ✞ Marian Musiał – od syna Marcina z żoną i dziećmi
9. ✞ Tomasz Szeszycki

11.15
✞ Kunegunda i Bolesław Dziekan, Helena, Edmund, Andrzej i Edmund Tabat             

12.30
1. ✞ Edward Matz (z racji imienin ) – od brata 
2. Chrzest 77/19        

16.00
✞ Marianna i Jan Skolimowscy


Intencje w Milczu, Pietronkach i Strzelcach

Pietronki Niedziela 20.10.2019
9.00 
Z okazji 30 rocz. przyjęcia sakramentu małżeństwa Wiesławy, Piotra, z prośbą o  zdrowie, błogosławieństwo Boże na dalsze wspólne lata życia oraz opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy, na każdy dzień – od rodziców

Strzelce Niedziela 20.10.2019
10.30
✞ Krystyna, Tadeusz, Magdalena, Bogusław i Bronisław

Milcz Niedziela 20.10.2019
12.00
✞ Marian i Zofia Szal oraz Henryk Papior

Print Friendly, PDF & Email
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.