Intencje mszalne – 20.10. do 27.10.2019 r.

Sobota 19.10.2019

8.00
✞ Daniela /K/ i Stanisław Kasprzyk

15.00
Ślub: Zbigniew Wojciech Prymka i Michalina Maria Małachowska 

18.00
1. ✞ Tomasz Skrzyszowski i Anastazja, Józef, Bogdan Śmietańscy
2. ✞ Daniel Bury – 1 rocz. śm.


XXIX Niedziela 20.10.2019

8.00
✞ Eugeniusz Strzałkowski (7 rocz. śm.) oraz Anna i Stefan Strzałkowscy     

9.30
1. ✞ Teresa, Tadeusz, Stanisław, Stanisława /K/, Zbigniew Reczek, Jadwiga, Maria, Kazimierz Wiśniewscy, Pelagia i Kazimierz Betler
2. ✞ Jerzy i Elżbieta Bidzińscy – od Ewy i Piotra oraz z prośbą o zdrowie dla Olgi
3. ✞ Jan Krzyścin (1 rocz. śm.) i Anna Kobus
4. ✞ Anna Kobus – od rodziny Świderskich i Dorn
5. ✞ Mieczysław Ukleja – od pracowników „Toyota Ukleja”
6. ✞ Marian Kledzik – od rodzin Pszczółka
7. ✞ Rafał Makowski – od rodziców
8. ✞ Marian Musiał – od syna Marcina z żoną i dziećmi
9. ✞ Tomasz Szeszycki  

11.15
1. ✞ Kunegunda i Bolesław Dziekan, Helena, Edmund, Andrzej i Edmund Tabat       

12.30
1. ✞ Edward Matz  (z racji imienin ) – od brata    
2. Chrzest 77/19

16.00
✞ Marianna i Jan Skolimowscy


Poniedziałek 21.10.2019
8.00 
1. ✞ Mieczysław Ukleja – od siostrzenicy Beaty z Rodziną
2. ✞ Krystyna Januchowska (4 rocz. śm.) – Ks. Krzysztof

17.30
1. ✞ Jerzy Małkowski
    – od szwagierki Czesławy z rodziną
    – od Janusza i Hani z rodziną Brychczyńskich
2. ✞ Horst Splettstoesser (czyt. Splec-ste-ser) – od żony


Wtorek 22.10.2019
Wspomnienie św. Jana Pawła II

8.00
✞ Stanisław Wzięch – od rodziny Kubiszów z Poznania

17.30
1. ✞ Ks. Proboszcz Kazimierz Józefiak
2. ✞ O Boże błog. i opiekę Matki Bożej za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, dla członków I Róży „Żywego różańca” i o życie wieczne dla zmarłych członków „Żywego różańca” – od I Róży


Środa 23.10.2019
8.00
✞ Stanisław Wzięch – od siostrzeńca Kazimierza z rodziną

17.30
1. ✞ Katarzyna i Józef Pszczółka
2. ✞ Teresa Bierła – od sąsiadów z ul. Piłsudzkiego 6a


Czwartek 24.10.2019
8.00
✞ Stanisław Wzięch – od siostrzeńca Piotra z rodziną

17.30
1. ✞ Władysław Filip(nazwisko) – od sąsiadów z wejścia A
2. ✞ Zygmunt Ciapułowicz – od żony i córki z rodziną


Piątek 25.10.2019
 8.00
✞ Stanisław Wzięch – od rodziny Jessa

17.30
1. ✞ Barbara Światła i Bernard Król – od syna Wojciecha
2. ✞ Krystyna Rozpłochowska – od wnuczki Izy z mężem i dziećmi


Sobota 26.10.2019

8.00
✞ Mieczysław Ukleja – od brata Henryka z rodziną

18.00
1. ✞ Jan (37 rocz. śm.),Wanda Wysoccy – od córki Marii
2. ✞ Helena Zwierowicz – 10 rocz. śm


XXVIII Niedziela 27.10.2019

8.00
✞ Andrzej Lenartowski – od żony i dzieci

9.30
1. ✞ Rezerwacja – Krzyżosiak
2. ✞ Urszula i Józef Sporek oraz Maria i Jerzy Kwiatkowscy
3. ✞ Kazimierz Gotszling – od rodziny Szefer i Sworowskich
4. ✞ Franciszek Zimniak i zmarli z rodziny Zimniak i Kledzik
5. ✞ Jan Cieślak (3 rocz. śm.) – od kolegi Janka
6. ✞ Marian Kledzik – od siostrzeńca Olka
7. ✞ Marian Musiał – od żony Krystyny
8. ✞ Ryszard Fryske
9. ✞ Maria Gregulec – od społeczności ZS im. Józefa Wybickiego w Ratajach  

11.15
✞ Kunegunda i Bolesław Dziekan, Helena, Edmund, Andrzej i Edmund Tabat             

12.30
✞ Bolesława /K/ (3 rocz. śm.), Ignacy (27 rocz. śm.) Jahnke (Janke)
60 rocz. zawarcia Sakramentu Małżeństwa Państwa Marty i Romana Januszczak
20 rocz. zawarcia Sakramentu Małżeństwa Justyny i Andrzeja Matz

16.00
✞ Feliks Dominikowski – od żony z rodziną


Intencje w Milczu, Pietronkach i Strzelcach

Pietronki Niedziela 20.10.2019
9.00 

✞ Krystyna Januchowska – od koleżanek

Strzelce Niedziela 20.10.2019
10.30
✞ Czesław Wekwert, Teresa, Tadeusz i Krzysztof

Milcz Niedziela 20.10.2019
12.00
✞ Czesław Wekwert, Teresa, Tadeusz, Krzysztof, Artur, Augustyn, Wanda, Władysław, Bogdan, Wiesława /K/ Seren, Ewa, Bartosz, Henryk Selke
oraz o szybki powrót do zdrowia Michała Świerczyńskiego

Print Friendly, PDF & Email
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.