Intencje mszalne – od 29.11. do 06.12.2020 r.

Sobota 28.11.2020

8.00 

✞ Gabriela Sienkiewicz – Rydzewska – od Zak. Pog. „Twaróg”       

18.00
1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze oraz opiekę Matki Bożej z ok. 18 rocz. urodzin Adama – od rodziców i siostry
2. ✞ Eugenia  Jutrzenka – od siostry Henryki z synem


Niedziela 29.11.2020
I Niedziela adwentu

8.00
✞ Ryszard Opara – od Leokadii i Ryszarda Jankowskich z córką

9.30
1. ✞ Franciszek i Zofia Sarbinowscy oraz Stanisław Szostak
2. ✞ Barbara Mielcarek – od siostrzenicy Elżbiety z rodziną
3. ✞ Grzegorz Matusiak – od szwagierki Urszuli, oraz Janusza i Ryszarda
4. ✞ Andrzej Szefer – od mieszkańców Sołectwa i KGW w Konstantynowie
5. ✞ Zofia Wichniarz – od syna Romana z dziećmi
6. ✞ Józef Bączkowski – 21 rocz. śm.
7. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze oraz opiekę Matki Bożej z ok. 79 rocz. urodzin Barbary Turkiewicz
8. ✞ Aniela Połajdowicz
9. Za wstawiennictwem św. Cecylii z podziękowaniem za posługę Panu Organiście,  Chórowi „Camerata”, „Ex audi”, zespołowi młodzieżowemu i scholi, z prośbą o błogosławieństwo i radość z ze śpiewu na chwałę Pana.

11.00
✞ Leokadia (6 rocz. śm.) i Kazimierz Rogaccy, zmarli z rodziny oraz Alina, Grzegorz  Pierzchalscy i zmarli z rodz.

12.30
✞ Eugenia Jutrzenka – od córki z dziećmi

16.00
✞ Andrzej Koczorowski


Poniedziałek 30.11.2020
Święto św. Andrzeja

8.00
✞ Zdzisław Mnich – od rodziny Binert

11.00
✞ Wiesława /K/Brzezińska – Msza św. pogrzebowa

17.30
1. ✞ Pelagia i Edmund Markowscy, Krystyna Januchowska, Irena i Tomasz Romanowscy
2. ✞ Janina Gotszling – od siostry Marii z rodziną


Wtorek 01.12.2020

8.00
✞ Danuta Szmytkowska – od syna z rodziną

17.30
1. ✞ Grzegorz Dziedzic – od brata Sylwestra z rodziną
2. ✞ Krzysztof Szymański – od wuja Jana i kuzynki Małgorzaty


Środa 02.12.2020

8.00
✞ Kazimiera i Alfred Łaboda i zmarli z rodziny Łaboda i Maciołek  

17.30
1. ✞ Franciszek, Kazimiera i Roman Przeciszewscy
2. ✞ Krystyna Smaruj – od syna z dziećmi


Czwartek 03.12.2020
Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego

8.00
W int. kapłanów pracujących w parafii, pochodzących z parafii, o nowe święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne i za zmarłych kapłanów

17.30
1. ✞ Janina i Adam Norscy
2. ✞ Barbara Frącczak – z ok. im.


Piątek 04.12.2020
Wspomnienie św. Barbary

8.00
✞ Genowefa Radzicka

17.30
1. ✞ Barbara (z ok. im.) oraz zmarli Bronisława /K/, Wacław i Leszek Hulida
2. ✞ Zmarli rodzice: Barbara i Alojzy Kubik oraz Halina i Wiktor Jułga


Sobota 05.12.2020

8.00 
Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy naszej i naszego narodu

18.00
1. ✞ Aurelia Troszczyńska – z ok. im.
2. ✞ Błażej (10 rocz. śm.) i Zygmunt Mikołowicz, Gertruda (11 rocz. śm.) i Jan Pauszek i zmarli z rodziny


Niedziela 06.12.2020
II Niedziela adwentu

8.00
✞ Henryk Kaczmarek – 38 rocz. śm.

9.30
1. ✞ Barbara Koźlarek – z ok. imienin
2. ✞ Grzegorz Matusiak – od szwagierki Zofii z rodziną
3. ✞ Barbara Mielcarek – od męża
4. ✞ Andrzej Szefer – od rodziny Górzyńskich z Rataj
5. ✞ Czesława /K/, Czesław Bartkowiakowie i Urszula Matuszewska
6. ✞ Krystyna, Maria, Tadeusz i Edmund Perlikiewicz
7. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze oraz opiekę Matki Bożej nad wnukiem Kacprem i bratem Stanisławem oraz nad całą rodziną
8. ✞ Wiesław Szepielak – od żony
9. O Boże błog. i potrzebne łaski dla Józefa i rodziny

11.00
1. ✞ Józef Tabat (z ok. 1 rocz. śm.)
2. W intencji dzieci

12.30
✞ Zdzisław Staszak (15 r. śm.) i Barbara Kamińska (z ok. imienin)

16.00
✞ Andrzej Koczorowski


Intencje w Milczu, Pietronkach i Strzelcach

Pietronki Niedziela 06.12.2020
9.00
✞ Zmarli z rodziny Cichych, Piątków i Płaczków – od rodziny

Strzelce Niedziela 06.12.2020
10.30
✞ Zygmunt Jańczak – od syna Michała za rodziną

Milcz Niedziela 06.12.2020
12.00
✞ Edmund Tabat – 6 rocz. śm.

Print Friendly, PDF & Email
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.