KRONIKA PARAFIALNA A.D. 2017

         Rok 2017 obfitował w wiele wydarzeń ważnych dla Kościoła. Ważnym wydarzeniem, o zasięgu światowym, było z pewnością 100 – lecie objawień Fatimskich. W Kościele w Polsce i w Naszej Ojczyźnie przeżywaliśmy Rok Świętego Brata Alberta, a także 300. rocznicę koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej Królowej Polski. Jednak Nasza Wspólnota żyła nie tylko wydarzeniami o wielkim, ogólnopolskim zasięgu, ale także mniejszymi, które dotyczyły tylko naszej parafii – czego dowodem jest niniejsza kronika, do której obejrzenia serdecznie zapraszamy.

( Są dwie możliwości obejrzenia:

  1. trzeba kliknąć na poniższy link i poczekać aż się otworzy – z uwagi na rozmiar kroniki chwilę to potrwa
  2. kliknąć prawym na poniższy link i wybrać zapisz jako, po zapisaniu go na swoim komputerze można oglądać :))

KRONIKA 2017

         Chwała Bogu w Trójcy Jedynemu za każdego z tych ludzi, którzy mieli choćby najmniejszy wkład w którekolwiek z dzieł, które stało się naszym udziałem.

Print Friendly, PDF & Email
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.