XXX Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

1. W liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu: we wtorek - Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

2. Zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwa różańcowe:

1. W poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.00 - krótkie nabożeństwo dla dzieci.

2. Nabożeństwa dla wszystkich parafian: dzisiaj o godz. 15.30 oraz od poniedziałku do czwartku po wieczornej Mszy św.
      Przypominamy, że różaniec jest odmawiany w naszej parafii również przez cały rok w dni powszednie przed Mszą św. poranną.

3. Rodziców dzieci z klas III szkoły podstawowej, którzy jeszcze tego nie uczynili, prosimy o zabranie po Mszy św. z zakrystii deklaracji o przygotowaniu dzieci do I Komunii Świętej, które prosimy złożyć do końca października.

XXVIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

1. W liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu: w poniedziałek - bł. Honorata Koźmińskiego, w środę - św. Teresę z Avila, w czwartek - św. Jadwigę Śląską, w piątek - św. Ignacego Antiocheńskiego, a w sobotę Święto św. Łukasza Ewangelisty.

2. Trwa październik - miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych:

1. W poniedziałek i piątek o godz. 17.00 - krótkie nabożeństwo dla dzieci. W tym tygodniu z uwagi na bierzmowanie nie będzie nabożeństwa dla dzieci w środę.

2. Nabożeństwa dla wszystkich parafian: od poniedziałku do soboty włącznie (za wyjątkiem piątku) - po wieczornej Mszy Św., a w niedziele o godz. 15.30

XXVII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

1. W liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu: w poniedziałek - Najświętszą Maryję Pannę Różańcową, a w czwartek - bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.

2. Rozpoczęliśmy październik - miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych:

1. W każdy poniedziałek , środę i piątek o godz. 17.00 - krótkie nabożeństwo dla dzieci .

3. W każdy piątek o godz. 20.00 - nabożeństwo różańcowe przygotowane przez młodzież, na które zapraszamy wszystkich parafian (nie tylko młodzież).

3. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.15 odbędzie się poświęcenie różańców dzieci, które przygotowują się do I. Komunii Świętej.