XXII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

1. W liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu: w poniedziałek - bł. Bronisławę, w środę - Św. Grzegorza Wielkiego, papieża i Doktora Kościoła. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiaca - modlimy się wieczorem o nowe powołania do Służby Bożej oraz o łaskę wytrwania dla już powołanych. Okazja do spowiedzi św. już od 17.15. W pierwszy piątek miesiąca okazja do Sakramentu Pojednania i Adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 15.00 - 17 .30. Będzie to zarazem spowiedź na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Prosimy rodziców aby przypomnieli dzieciom o spowiedzi.

XXI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

1. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w ostatnią składkę inwestycyjną. Mimo wakacyjnej liczby uczestników Mszy Św. zebraliśmy prawie 5 tys. zł.

2. W liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu: we wtorek przypada Uroczystość MNP Częstochowskiej, w środę św. Moniki - patronki wszystkich matek modlących się za nawrócenie swoich dzieci, w czwartek św. Augustyna - jej nawróconego syna, a w piątek wspominamy męczeństwo św. Jana Chrzciciela

3. 30 sierpnia na rynku chodzieskim od godz. 10.00 do 14.00 odbędzie się "Zdrowa Sobota", organizowana przez Stowarzyszenie "BIODERKO" i Chodzieski Dom Kultury. W programie: badania profilaktyczne, pobór krwi i rejestracja dawców szpiku kostnego, mamografia, wystawa sprzętu rehabilitacyjnego oraz gry i zabawy dla dzieci. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

XX Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

1. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w dzisiejszą składkę inwestycyjną, która będzie przeznaczona na wymianę pieców ogrzewania gazowego w naszym kościele .

2. W liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu: w środę - św. Bernarda - opata i DK, w czwartek - Św. Piusa X – papieża, a w piątek NMP - Królową .

4. Dziękujemy za udział w akcji sprzedaży bukiecików ziół i kwiatów 15 sierpnia. W ten sposób powiększamy budżet naszego parafialnego Oddziału "Caritas".