XXVIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

1. W liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu: w poniedziałek - bł. Honorata Koźmińskiego, w środę - św. Teresę z Avila, w czwartek - św. Jadwigę Śląską, w piątek - św. Ignacego Antiocheńskiego, a w sobotę Święto św. Łukasza Ewangelisty.

2. Trwa październik - miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych:

1. W poniedziałek i piątek o godz. 17.00 - krótkie nabożeństwo dla dzieci. W tym tygodniu z uwagi na bierzmowanie nie będzie nabożeństwa dla dzieci w środę.

2. Nabożeństwa dla wszystkich parafian: od poniedziałku do soboty włącznie (za wyjątkiem piątku) - po wieczornej Mszy Św., a w niedziele o godz. 15.30

XXVII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

1. W liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu: w poniedziałek - Najświętszą Maryję Pannę Różańcową, a w czwartek - bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.

2. Rozpoczęliśmy październik - miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych:

1. W każdy poniedziałek , środę i piątek o godz. 17.00 - krótkie nabożeństwo dla dzieci .

3. W każdy piątek o godz. 20.00 - nabożeństwo różańcowe przygotowane przez młodzież, na które zapraszamy wszystkich parafian (nie tylko młodzież).

3. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.15 odbędzie się poświęcenie różańców dzieci, które przygotowują się do I. Komunii Świętej.

XXVI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

1. W liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu: w poniedziałek - św. Archaniołów Michała Gabriela i Rafała; we wtorek - św. Hieronima, w środę - św. Teresy od Dzieciątka Jezus; w czwartek – św. Aniołów Stróżów, a w sobotę - św. Franciszka z Asyżu.

2. Od siedmiu lat w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćko (spowiednika św. Faustyny) ludzie na całym świecie wychodzą na ulicę z koronką w ręku, by prosić Boga o Miłosierdzie. Nasza parafia w tym roku również pragnie włączyć się w tą szczytną akcję, dlatego zapraszamy w dzisiejszą niedzielę o godzinie 15, na plac przed kościołem do wspólnej modlitwy koronką do Bożego Miłosierdzia. Będziemy się modlili za prześladowanych chrześcijan na Bliskim Wschodzie, za Ukrainę i o pokój.

3. Od środy rozpoczynamy październik - miesiąc modlitwy różańcowej. W naszej parafii nabożeństwa różancowe będą się odprawiać wg. następującego planu: