XX Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

1. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w dzisiejszą składkę inwestycyjną, która będzie przeznaczona na wymianę pieców ogrzewania gazowego w naszym kościele .

2. W liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu: w środę - św. Bernarda - opata i DK, w czwartek - Św. Piusa X – papieża, a w piątek NMP - Królową .

3. 30 sierpnia na rynku chodzieskim od godz. 10.00 do 14.00 odbędzie się "Zdrowa Sobota", organizowana przez Stowarzyszenie "BIODERKO" i Chodzieski Dom Kultury. W programie: badania profilaktyczne, pobór krwi i rejestracja dawców szpiku kostnego, mamografia, wystawa sprzętu rehabilitacyjnego oraz gry i zabawy dla dzieci. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

4. Dziękujemy za udział w akcji sprzedaży bukiecików ziół i kwiatów 15 sierpnia. W ten sposób powiększamy budżet naszego parafialnego Oddziału "Caritas".

XIX Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

1. W najbliższy piątek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. W naszym kościele Msze Św. tak, jak w każdą niedzielę. Msza św. w czwartek wieczorem będzie tak jak sobotnia Msza Św. o godz. 18.00 i będzie odprawiona z Uroczystości Wniebowzięcia. Msze Św. na filiach wg porządku wakacyjnego. Również w piątek - w Uroczystość Wniebowzięcia NMP parafialny zespół Caritas będzie przed kościołem rozprowadzać bukiety kwiatków i ziół. Poświęcenie po każdej Mszy Św.

2. W liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu: w poniedziałek św. Klarę, a w czwartek św. Maksymiliana Marię Kolbe .

3. W przyszłą niedzielę przypada składka inwestycyjna. Przeznaczymy ją na wymianę pieców gazowych do ogrzewania naszego kościoła.

XVIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

1. Trwają wakacje. Drogim parafianom oraz miłym gościom życzymy dobrego odpoczynku duchowego i fizycznego. Przypominamy jednak, że nie ma wakacji od Pana Boga i Jego przykazań, a każda niedzielna Eucharystia jest drogowskazem na wakacyjnej drodze. Wszystkim pracującym, szczególnie w polu, życzymy Szczęść Boże! Niech Pan Bóg Wam błogosławi i dodaje sił w pracy.

2. W tym tygodniu przypada w poniedziałek - wspomnienie św. Jana Vianey’a; w środę - Święto Przemienienia Pańskiego; w piątek - wspomnienie św. Dominika, a w sobotę - Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża - patronki Europy.

3. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przyjęciu i ugoszczeniu naszych pielgrzymów z diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

4. Od początku sierpnia podjął pracę wśród nas ks. Kamil Jadczak. Serdecznie witamy Go w naszej parafii i życzymy wielu sukcesów duszpasterskich oraz aby czuł się wśród nas jak w domu.