OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy Szanownym Parafianom za kolejne ofiary na pozostałe schody do naszej świątyni. Informujemy, że murki od poręczy do schodów zostaną odnowione po zrobieniu trzecich schodów tak, aby były jednakowe.
  2. Dziękujemy również za ofiary złożone na rzecz zniszczeń ostatnich nawałnic. Okazuje się po raz kolejny, że jesteśmy ludźmi wrażliwymi na krzywdę innych. Zebraliśmy 3.500 PLN . Pieniądze zostały wysłane na konto „CARITAS”.
  3. Od przyszłej niedzieli wracamy do „normalnego” rozkładu Mszy Niedzielnych. Wraca Msza Św. o godz. 12.30 i 16.00 a nie będzie już Mszy Św. o godz. 19.00.
  4. Informujemy Szanownych Parafian, że rezerwacje Mszy Św. na przyszły rok można dokonywać po 15 września. W niedzielę nie będziemy zasadniczo przyjmować koncelebr ale wychodząc na przeciw temu, że wielu z nas chce mieć tylko i wyłącznie intencję Mszy Św. w niedzielę wprowadzamy – wzorem innych parafii – jedną Mszę Św. zbiorową. Będzie to Msza o godz. 9.30 . Nie mnożąc koncelebr będziemy mogli wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych parafian – nie zaniedbując równocześnie konfesjonału. Jeśli dwóch kapłanów jest przy ołtarzu – to nie ma nikogo w konfesjonale, trzeci bowiem jest na filiach.
  5. Organizujemy wyjazd na „Lednicę Seniora”. Koszt bardzo zbliżony do tego, co w zeszłym roku. Jeśli ktoś chciałby się wybrać, to prosimy o kontakt z ks. Kamilem. Wyjazd w sobotę 2 września.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi Św. w piątek od godz. 15.00 – 17.15. W tym samym czasie wystawienie N. Sakramentu. Będzie to zarazem spowiedź na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego. Zapraszamy dzieci i młodzież a Rodziców prosimy o przypomnienie – bo to jeszcze wakacje. Nabożeństwo do NSPJ o 17.15  a po nim Msza Św.
  7. W Pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę wynagradzającą za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu Matki Bożej. – godz. 8.00
  8. Wszystkim odpoczywającym życzymy dobrych wakacji a pracującym   „Szczęść Boże”.
Print Friendly, PDF & Email