Ogłoszenia parafialne 30.09.2018

l. W środę po rannej i wieczornej Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
2. W najbliższy piątek spotkanie dorosłych kandydatów do bierzmowania po Mszy Św. wieczornej, w salce pod kościołem.
3. W przyszłą niedziele, 20 min przed Mszą dla dzieci o godz. 11.15 odbędzie się próba śpiewu dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej. Takie próby będą odbywać się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca
4. Od 1 października będzie można rezerwować terminy Mszy Św. na przyszły rok.
5. Od jutra rozpoczynamy październik – miesiąc poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa Różańcowe w naszym kościele od poniedziałku do soboty będą odprawiane po Mszy Św. wieczornej – ok. 18.00, natomiast w niedzielę – pół  godziny przed Mszą Św – godz. 16.00
Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki, środy i piątki o godz.17.00 a młodzież będzie miała swoje nabożeństwo w piątki o godz. 18.00 -w ten sposób podzielą się swoimi myślami z resztą parafii.
6. Dzisiaj, w zakrystii można nabyć kolejną książkę historyczną, dotyczącą naszego miasta. Pan Mikołaj Wełnic tym razem opisał działalność sióstr Serafitek w Chodzieży i w okolicach. Ta książka obejmuje prawie 100 lat działalności sióstr, zawiera wiele ciekawych informacji oraz zdjęć historycznych. Nie było do tej pory takiej monografii. Polecamy pozycję wszystkim, dla których ważna jest historia naszego miasta. Cena 20 PLN.
7. W najbliższym tygodniu, w poniedziałek wspominamy św. Teresę od Dzieciątka Jezus, we wtorek Św. Aniołów Stróżów, w czwartek -św. Franciszka z Asyżu, w piątek – św. Faustyny Kowalskiej

Print Friendly, PDF & Email
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.