Ogłoszenia parafialne na XXII Niedzielę Zwykłą – 2.09.2018

1. Od dzisiejszej niedzieli wracamy do porządku zwykłego i Msza Św. niedzielne będą  :w sobotę o godz. 18.00 oraz w niedzielę o 8.00, 9.30, 11.15 , 12.30 oraz 16.00. Nie będzie już Mszy Św. o godz. 19.00
  2. W środę po rannej i wieczornej Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek (modlimy się w intencji powołań) i pierwszy piątek . Okazja do Spowiedzi Św. – również na rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego od godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy, szczególnie dzieci i młodzież. W Polsce zawsze wszystko rozpoczynano z Bogiem. Warto o tym pamiętać również dzisiaj.
  4. W tym roku Dożynki Powiatowo – Gminno – Parafialne odbędą się w Milczu, 8 września ( sobota) w Święto Narodzenia NMP. Uroczystość rozpocznie się polową Mszą Św. Dziękczynną za zbiory o godz. 14.00. Zapraszają wszystkich p. Starosta Chodzieski, pani Wójt Gminy Chodzież, ks. Proboszcz i p. sołtys Milcza. Dożynki odbędą się na terenie rekreacyjnym przy Wiejskim Klubie Kultury w Milczu.
  5. W najbliższą niedzielę , po Mszy Św. o godz. 11.15 zapraszamy rodziców dzieci pierwszo- komunijnych na krótkie, wstępne spotkanie.
  6. W najbliższym tygodniu wspominamy : w poniedziałek – św. Grzegorza Wielkiego oraz w sobotę obchodzimy Święto Narodzenia NMP.
  7. W najbliższy czwartek , 6.września , po Mszy Św. wieczornej odbędzie się spotkanie członków „Żywego Różańca”.
  8. W sobotę – w Święto Narodzenia NMP Msze Św. w naszym kościele ze Święta o godz. 8.00 i 11.00.
  9. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności : śp. Janina Ornawka ze Studzieńca . Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…..

Wspólnota Adolfowa i Pietronek, gromadząca się przy swojej kaplicy

oraz  ks. Proboszcz

zapraszają  na pielgrzymkę do

GIETRZWAŁDU  I  ŚWIĘTEJ  LIPKI

w dniach 28 – 29 września 2018 ( piątek i sobota)

Organizatorzy zapewniają : Obiadokolację , śniadanie, nocleg, ubezpieczenie, przewodników oraz wyjątkową jubileuszową atmosferę  :)                                                            cena 270 PLN

Zapraszamy wszystkich Parafian na pielgrzymi szlak do największych Sanktuariów Warmii i Mazur.