OGŁOSZENIA – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Składamy wyrazy wdzięczności wszystkim, którzy w ubiegły poniedziałek przygotowali poczęstunek dla pielgrzymów rowerowych z diec. koszalińsko- kołobrzeskiej , którzy udawali się do Częstochowy. Dziękujemy Zespołowi „Caritas”, Matkom różańcowym, mamom ministrantów za przygotowanie posiłku, obsłużenie pielgrzymów i posprzątanie. Paniom z parafii za upieczenie ciast oraz p. Alicji Rogackiej za sponsoring warzyw. Podjęliśmy obiadem , wodą , herbatą , ciastem ponad 200 pielgrzymów, a bułki jeszcze otrzymali na drogę .

1. Związek Spółki Chodzieskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego informuje , że w związku z przekazaniem z dniem 1.06. 2017. do użytku Domu Przedpogrzebowego – wynajem Sali Ceremonialnej do organizowania pochówku osób zmarłych przed remontem wynosił 200 zł. plus Vat za ceremonie a po remoncie 260 zł. plus Vat

natomiast przechowywanie zwłok w chłodni  przed remontem 80 zł a po remoncie 100  zł. + Vat.

Dom Pogrzebowy jest własnością Chodzieskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego i Zarząd Spółki oświadcza, że nie ma planów sprzedaży budynku ani wynajmu osobom trzecim.

1. W najbliższy czwartek 13.07. 2017 zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczniemy od godz. 17.00 modlitwą różańcową, o 17.30 Msza Św. z kazaniem tematycznym a po Mszy św. procesja z figurą MB Fatimskiej wokół kościoła. Wiara i modlitwa Kościoła uratowała św. Jana Pawła II od śmierci – możemy również uratować świat a szczególnie naszą Ojczyznę. Czy jednak chcemy wierzyć w moc wstawiennictwa Maryi? i tego , co zapowiedziała w Fatimie sto lat temu???

1. Przypominamy, że przez lipiec i sierpień obowiązuje wakacyjny rozkład Mszy Św. w niedziele : 8.00 ; 9.30 ; 11.15. 19.00 oraz 30 w Milczu i 18.00 w sobotę a także w sobotę o 19.15 w Pietronkach i Strzelcach.

1. W piątek 14 lipca  – po Mszy Św. wieczornej odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci wyjeżdżających do Kołobrzegu. Prosimy o obecność.

1. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Małgorzatę Szafran z Rataj – z ul. Jeziornej oraz Zdzisława Skarupe z    Paderewskiego . Wieczny odpoczynek….

1. Drogim parafianom oraz miłym gościom życzymy dobrego odpoczynku duchowego i fizycznego. Przypominamy jednak, że nie ma wakacji od Pana Boga i Jego przykazań.

Wszystkim pracującym, szczególnie w polu, życzymy Szczęść Boże! Niech Pan Bóg Wam błogosławi i dodaje sił w pracy.