Ogłoszenia parafialne XXI Niedziela w roku liturgicznym.

UROCZYSTOŚĆ MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ

1. Przyszła niedziela należy już do miesiąca września dlatego wracamy do porządku zwykłego i Msza Św.niedzielne będą będą :w sobotę o godz. 18.00 oraz w niedzielę o 8.00, 9.30, 11.15 , 12.30 oraz 16.00

1. W środę po rannej i wieczornej Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

1. Bardzo dziękujemy tym osobom, którzy zadeklarowały pomoc w prowadzeniu strony internetowej parafii . Cieszymy się, że coraz więcej ludzi rozumie, co to znaczy wspólnota parafialna, a jeszcze bardziej cieszy to, że są to ludzie młodzi, którzy chętnie chcą podzielić się swoimi talentami.

1. W tym tygodniu okazja do spowiedzi św. w piątek od godz. 17.00

1. W najbliższym tygodniu wspominamy : w poniedziałek – św. Monikę, we wtorek – św. Augustyna w środę – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela,

1. Już dzisiaj zapraszamy na spotkanie „Żywego Różańca” w czwartek . 6 września po Mszy Św. wieczornej.

1. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności : śp. Anna Dutkowiak . Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…..