OGŁOSZENIA XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W najbliższy poniedziałek ks. proboszcz wraz z księżmi wikariuszami zapraszają młodzież, która przed tygodniem przyjęła Sakrament bierzmowania na spotkanie przy kawie i herbacie na plebani .
  2. W kościele parafialnym Nabożeństwa Różańcowe od poniedziałku do piątku – po wieczornych Mszach Św. w sobotę – o 17.30 a w niedzielę o 15.30. Nabożeństwa dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o 17.00 a Różaniec przygotowany przez młodzież w piątki o 20.00. Okazji jest więc bardzo dużo.
  3.   Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy Tydzień misyjny w Kościele w Polsce. Po każdej Mszy Św. – zwyczajem lat ubiegłych będzie można złożyć ofiarę na rzecz Misji Świętych w świecie.
  4.   Msza Św. wg  rytu rzymskiego – tzw. Msza Św. Trydencka  będzie sprawowana w naszym kościele we wtorek o godz. 18.30
  5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła w sobotę obchodzimy Święto Apostołów św. Szymona i Judy Tadeusza.
  6.   Okazja do spowiedzi św. w piątek od 16.00 – 17.00
  7. We wtorek 31 października w naszym mieście odbędzie się Noc Świętych. Rozpoczęcie o godz. 19.30 uroczystym wniesieniem relikwii świętych i błogosławionych kościoła św. Floriana oraz nieszpory z Wigilii Uroczystości Wszystkich Świętych. Następnie udamy się w procesji do kościoła Nawiedzenia NMP,- po drodze zatrzymamy się przy pomniku Poległych i pomordowanych za wolność Ojczyzny. W naszym kościele odbędzie się „Apel Jasnogórski” i krótkie przedstawienie o świętych. Po przedstawieniu dla chętnych – projekcja filmu : „Niebo istnieje naprawdę” w Sali pod kościołem. Dobrze, że mamy wyremontowaną tę salę – jeszcze trzeba pomyśleć o technicznym wyposażeniu – myślimy i wstydu nie będzie.
  8. Można składać wymienianki jednorazowe i zamawiać wymienianki roczne w Biurze parafialnym.
  9. W Uroczystość Wszystkich Świętych w naszym kościele Msze Św. w dzień poprzedni czyli wtorek o godz. 18.00 oraz w dzień Uroczystości o 8.00 i 9.30 oraz na cmentarzu o godz. 14.00.  O godz. 11.00 – Msze na naszych cmentarzach filialnych w Strzelcach, Pietronkach i Milczu.
Print Friendly, PDF & Email