XII Niedziela Zwykła – 20 czerwca 2010

  1. Z dniem 28 czerwca odchodzi z naszej parafii ks. wikariusz Jacek Krzesiński. W miejsce ks. Jacka przychodzi ks. neoprezbiter Tomasz Krzysztofiak. Pożegnanie ks. Jacka w niedzielę 27 czerwca na Mszy św. o godz.9.30.
  2. Dzisiaj w trzecią niedzielę miesiąca składka w kościele przeznaczona zostanie na nowy świetlik pod dzwonnicą w kościele.
  3. Nasza parafia na pomoc dla powodzian wydała 17 300 zł. Bóg zapłać parafianom z Milcza, którzy przekazali z festynu na powodzian 1500 zł – zostały zakupione kołdry, poduszki i koce. W imieniu ks. proboszcza i parafian z Trześni składam serdeczne podziękowanie za zrozumienie i ofiarność, za wszystkie przyniesione dary, a także tym, którzy te dary przygotowali do transportu i je dostarczyli.
  4. Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
  5. Bóg zapłać drogim parafianom za sprzątanie naszego kościoła. W tym tygodniu sprzątanie naszej świątyni w piątek po wieczornej Mszy św. o godz. 18.30. Zapraszamy kolejnych chętnych parafian do tego dzieła.
  6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy rano i wieczorem
  7. Nabożeństwa czerwcowe po Mszach św. o godz. 17.30, w sobotę o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 15.30.
  8. Czuwanie przed Najświętszym Sakramentem w sobotę o godz. 20.00.
  9. W czwartek o godz.9.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego Miejskiego Gimnazjum w Chodzieży. Serdecznie zapraszamy!
  10. W czwartek będziemy obchodzić Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. W tym dniu odprawimy wieczorną Mszę św. o godz. 17.30 w intencji ks. kan. Jana Ksyckiego z okazji imienin. Po Mszy św. modlitwa przy grobie.
  11. W piątek nauka przed chrztem o godz.19.30 w salce pod kościołem
  12. W sobotę uroczysty ingres nowego Ks. Arcybiskupa Metropolity Józefa Kowalczyka Prymasa Polski do Katedry Gnieźnieńskiej.
  13. W sobotę 26 czerwca o godz.16.00 zostanie odprawiona Msza św. z okazji Jubileuszu 50-lecia Koła Łowieckiego Nr 20 Noteć w Chodzieży z poświęceniem sztandaru Koła. Serdecznie zapraszamy.
  14. W sobotę ze względu na ingres ks. Arcybiskupa biuro będzie nieczynne.
  15. Polecamy naszą gazetkę parafialną i Przewodnik katolicki oraz Mały Przewodnik dla dzieci.