Pamiętny dzień

Siódmy października pozostanie długo w pamięci każdego z nas. Setki tysięcy a nawet możemy zaryzykować stwierdzenie miliony Polaków udało się na granice naszego kraju, aby w modlitwie różańcowej powierzyć sprawy naszej Ojczyzny, Europy i Świata. Także ci, którzy nie mogli pojechać bezpośrednio na granice zgromadzili się licznie w parafiach, aby łączyć się we wspólnej modlitwie. Oczywiście nasza parafia nie był wyjątkiem. Oprócz licznie zgromadzonych parafian w świątyni do wyznaczonego kościoła stacyjnego w Ustroniu Morskim pojechał jeden pełen autokar wiernych z naszej parafii. Pomimo niezbyt sprzyjającej pogody (co można uznać za pewnego rodzaju dodatkowe umartwienie) wytrwale modliliśmy się we wspomnianych intencjach. Poniżej możemy zobaczyć kilka zdjęć z tego wydarzenia…

Print Friendly, PDF & Email