XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj rozpoczynamy X Tydzień Wychowania. Przypominamy, że tematem tegorocznego tygodnia są słowa : „Budujmy więzi”.  Wyrazem naszego zatroskania w budowaniu więzi są sakramenty, zwłaszcza Eucharystia, jest modlitwa jak również grupy i stowarzyszenia. Do budowania więzi w rodzinie, szkole w miejscu pracy, sąsiedztwie i z Panem Bogiem , zapraszamy na spotkanie w święto św. Stanisława Kostki – Patrona Młodzieży, które przypada w piątek. Tego dnia będzie Msza św. o godz. 17.30 i czuwanie ze świadectwem. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, zwłaszcza przygotowującą się do bierzmowania, ich rodziców, nauczycieli i wychowawców.
  2. Dzisiaj też, jak już zapowiadaliśmy, przypada 13. dzień miesiąca. W związku z tym, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Nabożeństwo rozpoczniemy modlitwą różańcową po Mszy św. o godz.16.00, następnie przejdziemy z figurą Matki Bożej wokół kościoła. Prosimy panów do niesienia figury Matki Bożej.
  3. Dzieci, które chciałby włączyć się w śpiew w czasie Mszy św. o godz. 11 bardzo prosimy, aby przyszły na próbę w kościele, pół godziny przed Mszą świętą.
  4. Próba dzieci, które przygotowują się do I komunii św. – 27 września, odbędzie się w czwartek tj. 24 września po Mszy św. o godz. 17.30. Natomiast sakrament pokuty będzie w piątek 25 września od godz. 15.30.
  5. Prosimy, aby dzieci, które były u I komunii św., odebrały w zakrystii pamiątki komunijne.
  6. Składka z poprzedniej niedzieli była przeznaczona na prace remontowo-budowlane i na bieżące opłaty w parafii. Zebraliśmy 5 234 pln.. Wszystkim ofiarodawcom bardzo dziękujemy.
  7. Biuro parafialne w środę w od godz. 10.00 do 11.00 będzie nieczynne.
  8. Naszych chorych i cierpiących parafian, jubilatów, solenizantów, dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców, zawierzmy teraz naszej Matce – Pod Twoją obronę… .
  9. W ostatnim tygodniu odeszła do Pana Śp. Anna Maria Karbowniczak. Polećmy Ją Bożemu miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek (…) .
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.