Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

 1. Dziękujemy za udział w Misterium Męki Pańskiej a wszystkim, którzy przygotowali to misterium za ciekawy scenariusz, profesjonalne przygotowanie i wspaniałą okazję, aby odpowiedzieć sobie na pytanie: czy rzeczywiście ufam. Mamy nadzieję, że temat tegorocznego misterium pomógł nam wszystkim w przeżyciu Triduum Paschalnego.
 2. Dziękujemy Paniom z PZC za przygotowanie  palm na Niedzielę Palmową.
 3. Dziękujemy Pani Angelice, Panu Kościelnemu i tym wszystkim Parafianom, którzy przygotowali ciemnice i Grób Pański.
 4. Dziękujemy LSO i tym Parafianom, którzy przygotowali i wzięli udział w Triduum Paschalnym.
 5. W piątek w oktawie Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 6. Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne wraz z księdzem dziekanem zapraszają na wspólną modlitwę w XIX rocznicę śmierci świętego Jana Pawła II. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 2 kwietnia o godz. 21.37, przy bramie kościoła św. Floriana, od strony rynku.
 7. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W związku z tym zapraszamy o godz. 16.00 do sakramentu pokuty.
 8. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy o 7.30 na różaniec  i na Mszę świętą wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi za nasze grzechy i całego świata. Po Mszy świętej nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu, krótkie nabożeństwo i adoracja do godz. 15.00.
  O 14.30  zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 9. Tego samego dnia o godz. 9.00 rozpoczniemy odwiedzimy Chorych i Starszych z posługą sakramentalną.
 10. W przyszłą niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego. W związku z tym nowenna przed świętem będzie dzisiaj i jutro o 15.45, natomiast od wtorku do piątku o 17.15 w sobotę o 17.45.
  W Niedzielę Miłosierdzia Bożego nabożeństwo będzie o godz. 15.30. Zapraszamy.
 11. Również w niedzielę Bożego Miłosierdzia będziemy gościć Siostrę Annę Czajkowską ze Zgromadzenia Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyścowych, która na mszach św. będzie mówić o znaczeniu i potrzebie modlitwy za zmarłych.
 12. W niedzielę, za tydzień, po Mszy św. o godz. 11.00, zapraszam na krótkie spotkanie rodziców dzieci, które przygotowują się do I komunii świętej.
 13. 13 kwietnia w sobotę o godz. 16.00 odbędzie sie w naszym kościele II Chodzieski Przegląd Chóralny. Przyjadą chóry z Piły, Szamocina, Poznania i Gniezna. Serdecznie zapraszamy.
 14. Prosimy o dokonanie wpłaty na pielgrzymko-wycieczkę do Chorwacji, Bośni i Hercegowiny. Koszt 1250 złotych i 440 euro.
 15. Składka w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na rachunki za przygotowanie kościoła do odbioru przez Powiatową Straż Pożarną w Chodzieży i na malowanie kościoła.
 16. Młodzież, która zapisywała się na zdjęcia z bierzmowania zapraszamy po odbiór w zakrystii.
 17. Na zakończenie naszego eucharystycznego spotkania, pomódlmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej i naszych Patronów w intencji chorych, solenizantów, dobrodziejów, naszych rodzin, modlących się z nami gości i całej wspólnoty parafialnej, aby cieszyli się nadzieją, która płynie od Jezusa Zmartwychwstałego – ,,Pod Twoją Obronę”. 18. Pomódlmy się też za wszystkich zmarłych z naszych rodzin i parafii  –,,Wieczny  odpoczynek’’.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.