II Niedziela Adwentu

  1. Idźmy z radością do naszych rodzin, środowisk i zakładów pracy, głosząc radosną nowinę, że przyjście Pana może zmienić nasze życie i być źródłem nadziei zwłaszcza w tej trudnej sytuacji, jaką jest epidemia.
    Boże błogosławieństwo, które za chwilę przyjmiemy z rąk kapłana, niech pobudzi naszą wiarę, dzięki której będziemy mogli wyprostować wszystkie zakręty na drodze prowadzącej do nieba.
  2. Po raz kolejny zapraszamy na Mszę św. roratnią, która będzie w poniedziałek, środę i piątek. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy mogą być na Mszy św. roratniej, ze względu na obostrzenia, dlatego zapraszamy rodziców, aby wspólnie z dziećmi, zwłaszcza z tymi, które przygotowują się do I komunii św.,  skorzystali z rorat przez internet, przygotowanych przez Wydawnictwo „Gościa niedzielnego”. Msza św. roratnia będzie na stronie: roraty.malygosc.pl.
  3. 8 grudnia w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, dzieci przygotowujące się do I komunii św. miały mieć poświęcone medaliki i książeczki, ale w związku z pandemią zostaliśmy zmuszeni do pewnej korekty w naszych wcześniej ustalonych planach. Dlatego też poświęcenie medalików i książeczek będzie po każdej Mszy św. od 7 do 18 grudnia w kościele.
  4. Parafialny Zespół Caritas rozprowadza opłatki i świece na stół wigilijny. Świece duże w cenie 14 pln., małe w cenie 7 pln.. Poza niedzielą będzie można jeszcze nabyć opłatki i świece we wtorek, w podziemiach kościoła (wejście od strony plebanii) w godz. od 10.00 do 12.00 i od 15.00 do 17.00. Zapraszamy.
  5. Od poniedziałku 7 grudnia do poniedziałku 21 grudnia wystawiony będzie kosz na dary dla samotnych seniorów. PZC z zebranych darów przygotuje dla nich paczki świąteczne. O dary prosimy i już bardzo dziękujemy.
  6. Prosimy dzieci, które uczestniczyły w nabożeństwie różańcowym, aby do przyszłej niedzieli przyniosły książeczki z wyklejonymi obrazkami. Za udział w nabożeństwie będą nagrody.
  7. Naszych chorych i cierpiących parafian, jubilatów, solenizantów, dobrodziejów i nas tutaj obecnych polećmy teraz naszej Matce – Pod Twoją obronę… .
  8. W ostatnim tygodniu odszedł do Pana Śp. Bogdan Dziuba. Tego zmarłego i wszystkich naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu – ” Wieczny odpoczynek…”.     

                                                                                                Wasi kapłani     

Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.