II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

  1. U progu tego roku złóżmy postanowienie, że nie będziemy lekceważyć żadnego dnia świętego, że bez poważnej przyczyny nie opuścimy nigdy Mszy świętej, że w dzień Pański nie będziemy wykonywać żadnych niekoniecznych prac. Niechaj każdy z nas poweźmie teraz te święte posta­nowienia w swoim sercu. A Chrystus niechaj obdarzy nas swoją mocą, abyśmy mogli wiernie wypełnić te wielkie przy­rzeczenia.
  2. W środę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego tzw. Trzech Króli. Msze św. będą tak jak w niedzielę. W czasie każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenie kadzidła i kredy. Zapraszamy.
  3. W czwartek w czasie Mszy św. o godz. 8.00 będziemy się modlić w intencji kapłanów pracujących w parafii, pochodzących z parafii, o nowe liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji wszystkich zmarłych kapłanów.
  4. Bardzo dziękujemy tym wszystkim Parafianom, którzy uczestniczyli we Mszy św. tzw. kolędowej, która była w intencji mieszkańców ul. Wiosny Ludów i ks. kan. Jana Ksyckiego. W tym tygodniu na Mszę w poniedziałek o godz. 17.30, zapraszamy Parafian, mieszkających przy ulicy Zwycięstwa i ul. Kaczorowskiego w bloku nr 2 i 4;  w czwartek o godz. 17.30, zapraszamy Parafian, mieszkających przy ulicy Kaczorowskiego w bloku nr 6, 10 i 12 oraz w domu nr 8; w piątek o godz. 17.30  zapraszamy Parafian, mieszkających przy ul Kaczorowskiego w bloku nr 14, 7 i 9. 
    W czasie Mszy św. udzielimy uroczystego błogosławieństwa. Na stoliku pod chórem będą przygotowane obrazki kolędowe.
  5. Naszych chorych i cierpiących parafian, jubilatów, solenizantów, dobrodziejów, nasze rodziny i wszystkich mieszkańców naszej parafii polećmy teraz naszej Matce – Pod Twoją obronę…
  6. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana Śp. Stanisław Puziak, Czesław Markowski i Jan Tabat . Polećmy Ich i wszystkich naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu – ” Wieczny odpoczynek…”
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.