II Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dzisiaj w naszej parafii gościmy Siostrę Janinę Kaźmierczak, Urszulankę z Pniew, która przybliżyła nam pracę misyjną Sióstr na Filipinach. Jeśli chcemy wesprzeć to wspaniałe dzieło, to możemy zakupić książki za dobrowolną ofiarę, która zostanie przeznaczona na dożywianie dzieci mieszkające na wysypiskach śmieci.
 2. Przypominamy, że nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele odbywać się będą: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 17.00; dla młodzieży i dorosłych po Mszy wieczornej, czyli ok. godz. 18.00. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.15.
 3. Bardzo dziękujemy za składkę sprzed tygodnia. Zebraliśmy 7.334 pln. i 41 gr. Zebrane pieniądze przeznaczyliśmy na wyrównanie i polerowanie posadzki w kaplicy i przy tabernakulum. Koszt 2.100 pln. W tym tygodniu zostanie wypolerowana posadzka w kościele. Koszt 500 pln.
 4. Przypominamy, że na stoliku pod chórem wyłożone są koperty przeznaczone na tradycyjną ofiarę daniny diecezjalnej. Do tej pory zebraliśmy 2 269 pln. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
 5. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek po wieczornej Mszy.
 6. W piątek po wieczornej Mszy św. odbędzie się Droga Krzyżowa, na której obecność młodzieży przygotowującej się do bierzmowania jest obowiązkowa.
 7. Zbiórka LSO w sobotę o 10.30.
 8. Spotkanie rodziców ministrantów w sprawie letniego wyjazdu odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy o 11.00.
 9. 21 i 22 marca Wspólnota Jana Chrzciciela zaprasza do Domu Parafialnego parafii św. Floriana na kurs FILP. Więcej informacji na plakacie.
 10. Ośrodek Doradztwa Rolniczego i Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zapraszają na szkolenie z zasad przyznawania płatności obszarowych w roku 2020 oraz z programu dobrostan zwierząt. Szkolenie odbędzie się 10 marca 2020 o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy w Chodzieży.
 11. W minionym tygodniu, odeszli do Pana: śp. Edmund Rozpłochowski i Sylwester Dolatowski. Polećmy Ich Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
 12. Na koniec naszego eucharystycznego spotkania, pomódlmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej w intencji solenizantów, tych którzy będą mieli urodziny, chorych, Parafian i Gości oraz wszystkich pracujących na misjach – „Pod Twoją obronę…”.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.