II Niedziela Wielkiego Postu

 1. Serdecznie witamy w naszej parafii, sekretarza Księdza Prymasa Księdza Marcina Kulczynskiego, który podjął się poprowadzenia rekolekcji, za co jesteśmy Mu bardzo wdzięczni. Nauki rekolekcyjne będą do środy, na każdej Mszy św.. Wszystkich Parafian i Gości serdecznie zapraszamy.
 2. Przypominamy, że dzisiaj, po Mszy św. o godz. 16.00, będzie kolejna katecheza dla narzeczonych. Katecheza odbędzie w salce pod kościołem.
 3. Bracia z Drogi Neokatechumenalnej, serdecznie zapraszają na cykl katechez dla młodzieży i dorosłych, które odbywać się będą w naszej parafii w  poniedziałek  i w czwartek o godzinie 18:15, po Mszy świętej, w kaplicy, pod kościołem. Serdecznie zapraszamy.
 4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci będzie o godz. 17.00. Dzieci, po nabożeństwie otrzymają plansze i obrazki.
  Nabożeństwo dla pozostałych Członków naszej wspólnoty parafialnej będzie po Mszy św. o godz. 17.30.
 5. Nabożeństwo Gorzkich  Żalów z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.00.   
 6. Przypominamy, że 29 lutego w czwartek w naszej wspólnocie parafialnej odbędzie się wizytacja biskupia. Wizytować będzie Biskup Radosław Orchowicz. Msza św. wizytacyjna w której młodzież z naszej parafii otrzyma sakrament bierzmowania będzie o godz. 18.00. Niech nasz udział będzie wyrazem naszego trwania we wspólnocie Kościoła i budowania jeszcze lepszych wzajemnych relacji. Wszystkich Parafian serdecznie zapraszamy. Jest to też nasze duchowe zobowiązanie.
 7. Młodzież, która w najbliższy czwartek przyjmie sakrament bierzmowania, będzie miała spotkanie w poniedziałek, we wtorek i w środę po Mszy św. o godz. 17.30.
 8. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Zapraszamy do sakramentu pokuty od godz. 16.00.
 9. W I sobotę miesiąca zapraszamy o godz. 7.30 na różaniec a potem na Mszę św. wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi za nasze grzechy i całego świata. Po Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 15.00.
  O 14.30 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  Tego dnia o 9.00 rozpoczniemy odwiedzimy Chorych i Starszych z posługą sakramentalną .
 10. Stowarzyszenie Spotkań Małżeńskich zaprasza wszystkie małżeństwa oraz pary niesakramentalne, które nie mają przeszkód w zawarciu sakramentalnego związku małżeńskiego, na wyjątkowy weekend rekolekcyjny w dniach od 15 do 17 marca w Gnieźnie. Będzie to czas odnowy duchowej i pogłębienia miłości, który pozwoli wspólnie przygotować się do najważniejszego wydarzenia naszej wiary – świąt Wielkiej Nocy.
  Zachęcamy do zapisów na stronie www.spotkaniamalzenskie.pl lub bezpośrednio pod numer telefonu 604 858 469.
 11. Składka za tydzień, będzie przeznaczona na malowanie i ogrzewanie kościoła.
 12. Na koniec pomódlmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej i naszych Patronów w intencji tych wszystkich, których nosimy w naszych sercach, za chorych, cierpiących, umierających, smutnych, młodzieży, która przyjmie sakrament bierzmowania i nas tutaj obecnych – ,,Pod Twoją Obronę”.
 13. W minionym tygodniu odszedł do Pana Śp. Mieczysław Marciniak. Polećmy Bożemu Miłosierdziu naszego zmarłego Parafianina, jak również wszystkich zmarłych z naszych rodzin i parafii  –,,Wieczny  odpoczynek’’.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.