II Niedziela zwykła

 1. Bardzo dziękujemy Tym Parafianom, którzy nas życzliwie przyjęli w czasie kolędy i złożyli ofiarę. Wszystkim Parafianom, którzy mieszkają na tej trasie kolędowej życzymy obfitych łask Bożych i błogosławieństwa na każdy dzień Nowego Roku.
 2. Z całego serca dziękujemy również za udział w akcji ,,Paczuszka dla maluszka”. Jest nam niezmiernie miło, że spory transport artykułów higienicznych, kosmetycznych oraz spożywczych trafił do Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży, prowadzonego przez Siostry Serafitki w Poznaniu. Serdecznie podziękowania również dla Koła Gospodyń Wiejskich w Milczu, przedszkola w Oleśnicy, naszej parafialnej koordynatorki akcji – Pani Joanny Głód oraz dla Państwa Trojanowskich za transport i przekazanie paczuszek.
 3. Dziękujemy Chórom z naszej parafii i Chórowi Kameralnemu z Gniezna za koncert kolęd. Podziękowania kierujemy też pod adresem tych wszystkich, którzy na koncert przybyli.
 4. We wtorek o godz. 19.00 zapraszamy na Katechezy, które będą głoszone w auli Domu Parafialnego parafii św. Floriana w Chodzieży. Katechezy odbywać się będą we wtorek i piątek.
 5. Jutro kolędę rozpoczynamy od godz. 15.30, przy ulicy Kaczorowskiego.
  Kaczorowskiego blok nr 11 a i 11 b
  – Kaczorowskiego blok nr 11 c i 12 a
  – Kaczorowskiego blok nr 12 b i Ksyckiego blok nr 4 b i 4 c

  We wtorek kolęda będzie przy ulicy Ksyckiego od godz. 15.30
  – Ksyckiego blok nr 5 a i 5 b
  – Ksyckiego blok nr 5 c i 6 a

  W środę kolęda będzie przy ulicy Ksyckiego od godz. 15.30
  – Ksyckiego blok nr 6 b i 6 c

  W środę kończymy wizytę duszpasterską w tej części parafii, której w tym składzie nie było nam dane jeszcze odwiedzić z błogosławieństwem kolędowym.
  Od czwartku rozpoczniemy Msze św. w intencji pozostałych Parafian u których nie będziemy w tym roku z tradycyjną kolędą.

  W czwartek będzie Msza św. w intencji Parafian mieszkających przy ulicy Wiejskiej, Miodowej, na Osiedlu Przylesie i ulicach przybocznych.

  W piątek będzie Msza św. w intencji Parafian mieszkających przy ulicy Mostowej, Małachowskiego (domki jednorodzinne) i Powstańców Wielkopolskich.

  W przyszły poniedziałek będzie Msza św. w intencji Parafian mieszkających przy ulicy Prusa, Witosa i Paderewskiego

 6. W poniedziałek i we wtorek, ze względu na kolędę nie będzie Mszy św. o godz. 17.30.
 7. W tym tygodniu biuro parafialne nie będzie czynne w poniedziałek od 16.00 do 17.00.
 8. W zakrystii i w biurze parafialnym można odebrać zamówione albumy z Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Kto jeszcze chciałby zamówić prosimy o zgłoszenie.
 9. Dzieci, które uczestniczyły w roratach i mają wyklejone plansze, prosimy o ich przyniesienie do zakrystii, do niedzieli włącznie.
 10. Poświęcenie świec dzieciom, przygotowującym się do I komunii świętej, będzie 29 stycznia w czasie Mszy św. o godz. 11.00.
 11. Na koniec pomódlmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej i naszych Patronów w intencji chorych, cierpiących, umierających, przygnębionych i smutnych o pokój na świeci a zwłaszcza na Ukrainie i nas tutaj zgromadzonych – Pod Twoja obronę.
 12. W ostatnim tygodniu odszedł do Pana Śp. Zbigniew Lisiewicz. Tego zmarłego i wszystkich zmarłych z naszej parafii, polećmy Bożemu Miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek (…)”
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.