III NIEDZIELA ADWENTU

  1. Przypominamy, że „Roraty” w naszym kościele odprawiamy w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.30. Zachęcamy dzieci do wytrwałości a dorosłych prosimy o umożliwienie dzieciom uczestnictwa.
  2. Trwa remont wieży i dachu na naszym kościele.
  3. Można nabywać opłatki i świece na stół wigilijny. Bardzo serdecznie dziękujemy paniom z „Caritasu” za zajęcie się dystrybucją.  Można również  nabyć różne pamiątki artystyczne . Wykonuje je mama, która  zmuszona jest zajmować się swoim chorym dzieckiem. Jej prace są podstawą drogiego leczenia jej syna. Już kiedyś mieliśmy styczność z tymi pracami, jak był u nas o. Kalikst. Gdyby ktoś chciał w taki sposób pomóc – to jest taka możliwość. Czasem od kilku złotych może zależeć zdrowie i życie dziecka. Akcję charytatywną prowadzi młodzież przygotowująca się do bierzmowania.
  4. Za tydzień, przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na rzecz Kościoła na Wschodzie a ofiary z tacy na Mszy Św. przeznaczymy na dekorację świąteczną kościoła.
  5. Już dzisiaj informujemy, że w tym roku odbędzie się w naszej parafii wigilia dla bezdomnych i potrzebujących ludzi. Organizujemy ją przy współpracy z Fundacją „Tęczowe Dzieciństwo” p. Andrzeja Michalskiego i Fundacją „MIŁOŚĆ” przy Centrum im. Jana Pawła II w Chodzieży, która rozdaje obiady w dni powszednie, przez czas jesienno – zimowo – wiosenny w naszym kościele. Wigilia odbędzie się 24 grudnia o godz. 12.00
  6. W środę , ze względu na spowiedź w dekanacie nie będzie czynne Biuro Parafialne przed południem.
  7. Chorych odwiedzimy przed Świętami – w piątek – 21.XII, od g. 9.00.a ks. Marek w sobotę – 22.12. 2018.
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej przeszli do wieczności śp. Bożena Chutera i Eugeniusz Truszkowski . Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.