III Niedziela wielkanocna

  1. Bardzo prosimy, aby rodziny, które pożegnały w ostatnich miesiącach swoich bliskich zmarłych, za których zostały zamówione intencje mszalne, zgłosiły się do końca kwietnia i ustaliły terminy Mszy św.. Jeśli do tego czasu nikt się nie zgłosi, to będziemy sami wpisać intencje w terminie nam dogodnym.
  2. Bardzo dziękujemy za udział w nabożeństwie Drogi Światła. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem tych wszystkich, którzy przygotowali nabożeństwo.
  3. Wspólnota oazowa z parafii św. Floriana w Chodzieży, która przed tygodniem zorganizowała zbiórkę pieniędzy na pomoc dzieciom z Kamerunu, zebrała z parafii św. Floriana i Nawiedzenia NMP 4. 900 złotych.
  4. W piątek będziemy przeżywali uroczystość ku czci św. Wojciecha, Patrona naszej diecezji. Tego dnia abp. Wojciech Polak będzie obchodził swoje imieniny. Tego dnia ze względu na uroczystość jest dyspensa od pokarmów mięsnych.
  5. W przyszłą niedzielę przypada niedziela Dobrego Pasterza, która rozpocznie Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie, Misyjne i Zakonne na godzinę 21.00 zapraszamy serdecznie na wielkanocne nabożeństwo Drogi Światła.
  6. PZC będzie wydawał produkty żywnościowe z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa dla osób, które wcześniej otrzymały skierowanie z MOPSU lub GOPSU. Przychodząc po odbiór produktów, prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego (maseczki, dezynfekcja i dystans). Dla osób z gminy Chodzież w dniach 21 i 22 kwietnia (środa, czwartek) od godz. 13.00 wg grafiku podanego przez GOPS. Dla osób z miasta Chodzież w dniach 26 i 27 kwietnia (poniedziałek, wtorek) od godz. 13.00 wg grafiku podanego przez MOPS.
  7. Na zakończenie naszego eucharystycznego spotkania, pomódlmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej i naszych Patronów w intencji chorych, solenizantów, dobrodziejów, rodzin, służby zdrowia, abp. Wojciecha Polaka i alumna Adama Wawrzyniaka, aby dobrze przygotował się do posługi kapłańskiej –  „Pod Twoją obronę…”
  8. W ostatnim tygodniu odszedł do Pana Śp. Zbigniew Matusiak. Polećmy Go i wszystkich zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej Bożemu Miłosierdziu – „Wieczny  odpoczynek…”.
  9. Kończymy ofiarę eucharystyczną, przez którą Chrystus dołącza się do naszego życia. Idźmy z Nim i prośmy, by zawsze pozostał z nami, by nas nauczał, karmił i obdarzał błogosławieństwem Boga.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.