III Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień biblijny. W związku z tym, w czwartek po wieczornej Mszy zapraszamy do salki pod kościołem na spotkanie ze słowem Bożym.
  2. Dzisiaj swoje patronalne święto obchodzi Ks. Prymas, abp Wojciech Polak, którego polecajmy w naszych modlitwach.
  3. Uroczystość św. Wojciecha została przeniesiona na poniedziałek.
  4. Za tydzień przypada Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpocznie Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie, Misyjne i Zakonne.
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy tym wszystkim osobom, które uczestniczyły w I Chodzieskim Przeglądzie Chórów. Jeszcze większe podziękowania kierujemy do naszych chórzystów, którzy w nim wystąpili oraz do tych osób, które w jakikolwiek sposób byli w to dzieło zaangażowani. Szczególne podziękowania składamy Pani Beacie Zdunek, która była koordynatorką tego muzycznego przedsięwzięcia.
  6. Bardzo prosimy osoby, które zgłosiły się na wycieczko-pielgrzymkę do Małopolski w terminie od 9 do 14 lipca, aby wpłaciły kolejną ratę za wycieczkę. Przypominamy, że koszt wycieczki to 1750 złotych. Zostały jeszcze cztery wolne miejsca.
  7. W ostatnim tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Władysławę Kasztelan i Romana Zielińskiego. Tych zmarłych wszystkich naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.