III Niedziela Wielkiego Postu

 1. Bardzo dziękujemy wielu Parafianom za okazaną życzliwość i wsparcie modlitewne w czasie choroby księdza Łukasza i naszej kwarantanny. Po raz kolejny przekonaliśmy się jak ważne i potrzebne jest wsparcie okazane wszystkim chorym i samotnym.
 2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci będzie w piątek o godz. 17.00 a dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. o godz. 17.30.
 3. Nabożeństwo Gorzkich Żalów z kazaniem pasyjnym będzie w niedzielę o godz. 15.15. Kazanie pasyjne wygłosi Diakon Rafał Wojciechowski z parafii św. Floriana w Chodzieży. Serdecznie zapraszamy.
 4. Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał produkty żywnościowe dla osób, które wcześniej otrzymały skierowanie z MOPSU i GOPSU. Przychodząc po odbiór produktów prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego (maseczki, dezynfekcja, dystans). Dla osób z miasta dary będą wydawane w poniedziałek tj. 8.03. i we wtorek tj. 9.03. w godz. 13.00 – 16.00 według grafiku podanego przez MOPS.
 5. Przypominamy, że do Niedzieli Palmowej wystawiony będzie kosz w kościele, na dary dla chorych i samotnych seniorów. Z zebranych darów przygotujemy paczki wielkanocne. Serdecznie zachęcamy i dziękujemy za włączenie się Parafian do tego dzieła.
 6. W odpowiedzi na ogłoszenie dotyczące odnowienia stacji drogi krzyżowej przy kościele, pragniemy serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy odpowiedzieli na naszą prośbę i ofiarowali pieniądze na konserwację, choćby jednej ze stacji.
 7. Osoby, które zgłosiły się na wycieczko-pielgrzymkę na Podlasie prosimy o wpłatę należności do końca maja. Przypominamy, że wycieczka jest zaplanowana w terminie od 4 do 9 lipca.
 8. Rekolekcje dla parafii planujemy od V Niedzieli Wielkiego Postu. Rekolekcje poprowadzi ksiądz Michał Grupa, który obecnie studiuje psychologię na KUL-kim.
 9.  W ostatnim tygodniu odeszli do Pana  Śp. Grzegorz Laskowski i Sławomir Kocimski. Polećmy Ich i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Bożemu Miłosierdziu _ „Wieczny odpoczynek…”.
 10. Naszych chorych i cierpiących parafian, jubilatów, solenizantów, dobrodziejów, nasze rodziny, Gości, mieszkańców naszej parafii i tych wszystkich, którzy podjęli postanowienia wielkopostne polećmy teraz naszej Matce –  Pod Twoją obronę…
 11. Przyjmijmy błogosławieństwo Boga, które niech będzie dla nas pomocą w wiernym wypełnianiu przykazań, które nas nie zniewalają, ale dają nam wolność, miłość i Chrystusowy pokój.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.