III Niedziela Wielkiego Postu

1. Bardzo dziękujemy za składkę sprzed tygodnia, która została przeznaczona na opłatę rachunków za energię. Zebraliśmy 6 974 złotych i 90 groszy.
  2. W ostatnią niedzielę gościliśmy Siostry Urszulanki z Pniew z relikwiami św. Urszuli Ledóchowskiej. W związku z tym wydarzeniem Siostry bardzo dziękują za serdeczne przyjęcie i za zakupienie książek oraz za złożone ofiary. Siostry zebrały 3 952 złote i 70 groszy.
  3. Przypominamy, że nabożeństwo Drogi krzyżowej dla dzieci będzie w piątek o godz. 17.00. Nabożeństwo dla pozostałych członków naszej wspólnoty parafialnej po Mszy św. o godz. 17.30.
  4. Nabożeństwo Gorzkich Żalów z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.00
  5. Dnia 18 marca w godz. od 9.30 do 13.00, zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia Żywy Różaniec (Matki i Ojców Różańcowych) na Dzień Skupienia „Żywego Różańca”, który odbędzie się u Ojców Paulinów w Wągrowcu. Osoby, które chciałyby wziąć udział prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub w biurze parafialnym.
  6. Już dzisiaj zapraszamy Osoby Starsze do udziału w jednodniowych rekolekcjach, które zaplanowaliśmy na 25 marca w naszej parafii. Rekolekcje rozpoczną się o godz. 9.45 w salkach parafialnych a zakończą o 16.00 w kościele. Dokładny program podany jest w gablocie parafialnej i na kartkach, na stoliku, pod chórem. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i w biurze parafialnym. Serdecznie zapraszamy.
  7. Bardzo dziękujemy Ofiarodawcom za żywność dla żołnierzy i mieszkańców Ukrainy. Szczegóły zbiórki podamy za tydzień.
  8. Otrzymaliśmy od bardzo życzliwego Pana 20 wianków dla dziewczyn, które w tym roku przystąpią do I komunii świętej. Wianki są do odebrania w zakrystii.
  9. W zakrystii są też można odebrać zamówione albumy z Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej.
  10. Po raz ostatni przypominamy o wycieczko-pielgrzymce do Krakowa, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Mętków, Trzebinia Wieliczki, Góry św. Anny i Częstochowy w terminie od 9 do 14 lipca. Całkowity koszt 1750 złotych. Przy zapisie przyjmujemy wpłatę w wysokości 500 złotych. Zostało jeszcze 5 wolnych miejsc.
  11. Na koniec  pomódlmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej i naszych Patronów w intencji nas tutaj zgromadzonych, chorych, starszych,  rodzin, o pokój na świecie i o potrzebne siły w naszych postanowieniach wielkopostnych – „Pod Twoja obronę (..).
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.