III Niedziela zwykła

 1. Bardzo dziękujemy Tym Parafianom, którzy nas życzliwie przyjęli w czasie kolędy i złożyli ofiarę. Wszystkim Parafianom, którzy mieszkają na tej trasie kolędowej i tym za których modliliśmy się w czasie Mszy św., życzymy obfitych łask Bożych i błogosławieństwa na każdy dzień Nowego Roku.
 2. W poniedziałek będzie Msza św. w intencji Parafian, mieszkających przy ulicy Prusa, Witosa, Paderewskiego i Dworcowej.
  We wtorek będzie Msza św. w intencji Parafian, mieszkających przy ulicy Słonecznej, księdza Józefiaka i Korfantego.
  W środę będzie Msza św. w intencji Parafian, mieszkających przy ulicy Piłsudzkiego i Hallera.
  W czwartek będzie Msza św. w intencji Parafian mieszkających przy ulicy  Małachowskiego (bloki).
 3. 29 stycznia, przed świętem osób konsekrowanych, które przypada 2 lutego, przybędą do naszej parafii, dobrze nam znane Siostry Serafitki, które pragną sie podzielić swoim świadectwem powołania, wiary w codzienności a także prosić przede wszystkim o modlitwę w intencji powołań i wierności powołanych o małe  wsparcie dla ich dzieł prowadzonych także w naszym mieście.
 4. Poświęcenie świec dzieciom, przygotowującym się do I komunii świętej, będzie 29 stycznia w czasie Mszy św. o godz. 11.00.
 5. W zakrystii i w biurze parafialnym można odebrać zamówione albumy z Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Kto jeszcze chciałby zamówić prosimy o zgłoszenie.
 6. Wyjazd na balet „Sen nocy letniej” z muzyką Feliksa Mendelshona według sztuki Szekspira, będzie 30 stycznia o godz.16.45.
 7. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się w czwartek po wieczornej Mszy św. w kościele.
 8. Zbiórka dla ministrantów oraz chłopców, którzy chcą dołączyć do ich grona odbędzie się w sobotę o 10.30.
 9. Na koniec pomódlmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej i naszych Patronów w intencji chorych, cierpiących, umierających, przygnębionych i smutnych o pokój na świecie a zwłaszcza na Ukrainie, za nasze Babcie i dziadków i nas tutaj zgromadzonych – Pod Twoja obronę.
 10. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana Śp. Zdzisław Śledzik i Czesław Kułaczkowski. Tych zmarłych i wszystkich zmarłych z naszej parafii, polećmy Bożemu Miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek (…)”.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.