IV NIEDZIELA ADWENTU

  1. Zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na „Pasterkę”, która w naszym kościele będzie celebrowana o godz. 23.00. Pasterki na Filiach będą o godz. 21.00. Msze Św.w I i II Święto Bożego Narodzenia w naszym kościele – tak , jak w każdą niedzielę. Na Filiach nie ma Mszy Św. w I Święto  natomiast w II wg. porządku niedzielnego.
  2. Zakończył się remont wieży i dachu na naszym kościele. Ofiary kolędowe przeznaczymy na opłacenie pozostałej jeszcze części remontu wierzy i dachu.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do różnych czynów miłości w Adwencie, dziękujemy za pomoc w przygotowaniu Żłóbka a dzisiaj przy wyjściu z kościoła można złożyć jeszcze ofiarę na Kościół na Wschodzie.
  4. Wigilia dla potrzebujących odbyła się przy naszej parafii w sobotę, 22.12.2018. Bóg zapłać Fundacji „Miłość ” działającej przy Centrum Jana Pawła II i Fundacji „Tęczowe Dzieciństwo im. Janusza Korczaka za zorganizowanie wigilii.
  5. Kolędę rozpoczniemy w tym roku w nowym roku.
  6. w najbliższą niedzielę świętujemy Niedzielę Św. Rodziny.
  7. Z naszej wspólnoty parafialnej przeszli do wieczności śp. Jarosław Hoppe i Czesława Józwowiak.

   Wszystkim drogim Parafianom i szanownym Gościom składamy Najlepsze życzenia – niech Nowonarodzony Chrystus stanie się prawdziwie „Bogiem z nami” i przenika nasze serca , myślenie i działanie. Niech będzie dla nas wszystkich prawdziwym Pokojem.

wasi duszpasterze

Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.