IV Niedziela Adwentu

 1. Idźmy przygotować nasze serca i domy do wielkiego święta, aby godnie przyjąć nadchodzącego Emmanuela.
 2. Bardzo dziękujemy tym wszystkim Parafianom, którzy na różny sposób nas wspomagają.
 3. Przypominamy, że medaliki i książeczki dzieci, które przygotowują się do I komunii św. poświęcimy dzisiaj czasie Mszy św. o godz. 11.00 i w czasie rorat w poniedziałek i w środę.
 4. Parafialny Zespół Caritas rozprowadza opłatki i świece na stół wigilijny. Poza niedzielą będzie jeszcze można nabyć opłatki i świece przed i po Mszy św. roratniej. Zapraszamy.
 5. Do poniedziałku 21 grudnia wystawiony będzie kosz na dary dla samotnych seniorów. PZC z zebranych darów przygotuje dla nich paczki świąteczne. O dary prosimy i już bardzo dziękujemy.
 6. Do sakramentu pokuty zapraszamy w poniedziałek, wtorek i w środę od godz. 16.30.
 7. Pasterka tradycyjnie o północy. Msze św. w pierwszy i drugi dzień świąt tak jak w niedzielę.
 8. Ze względu na zbliżające się święta przypominamy, że obowiązuje nas wszystkich noszenie maseczek lub przyłbic oraz zachowanie stosownej odległości. Przypominamy też, że na Mszy św. nie może być więcej osób niż 76, łącznie z kaplicą.
 9. Po świętach nie będzie tradycyjnej kolędy. Każdego dnia według ustalonego planu będziemy zapraszać poszczególnych mieszkańców miasta i wiosek na wieczorną Mszę św., która będzie w ich intencji.
 10. Naszych chorych i cierpiących parafian, jubilatów, solenizantów, dobrodziejów, wszystkie nasze rodziny i nas tutaj obecnych polećmy teraz naszej Matce –  Pod Twoją obronę…
 11. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana Śp. Zenon Wojtys i Kazimierz Kucharski. Polećmy Ich i wszystkich naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu – ” Wieczny odpoczynek…”
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.