IV NIEDZIELA ADWENTU

 1. Bardzo dziękujemy za skorzystanie z sakramentu pokuty i pojednania. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że w tym tygodniu będzie jeszcze można skorzystać z sakramentu pokuty od poniedziałku do piątku przed Mszą św. o godz. 8.00 i popołudniu od godz. 17.00.
 2. Po raz ostatni zapraszamy wszystkich Parafian i Gości do udziału w roratach w poniedziałek i w środę o godz.17.30, natomiast w piątek o godz. 7.00.                W związku z tym, nie będzie w piątek Mszy św. o godz.8.00. W środę podczas rorat pobłogosławimy i poświęcimy szopki i figurki Pana Jezusa, które przyniosą dzieci.
 3. Przy wyjściu z kościoła można jeszcze zakupić poświęcone opłatki, jak również świece Caritas.
 4. Przypominamy, że do jutra będzie wystawiony kosz, przy chrzcielnicy, na dary świąteczne dla seniorów.
 5. W poniedziałek, 19 grudnia, po Mszy św. o godz. 17.30, zapraszamy na plebanię, na spotkanie wigilijne, Radę Duszpasterską i Ekonomiczną.
 6. Pasterka na filiach będzie o godz. 22.00, a w kościele o północy.
 7. Tradycyjną kolędę rozpoczniemy 2 stycznia w Chodzieży, od mieszkańców Wiosny Ludów i tych wszystkich, których nie udało nam się do tej pory odwiedzić. Pozostali Parafianie będą mieli Msze św. kościele i w kaplicach poszczególnych wiosek.
 8. Biuro parafialne w poniedziałek od godz. 16.00 do 17.00 i w sobotę od 9.00 do 10.00 będzie nieczynne.
 9. A teraz pomódlmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej i naszych Patronów w tych wszystkich sprawach, które nosimy w naszych sercach, za chorych, cierpiących, umierających, przygnębionych i smutnych, solenizantów, o pokój na Ukrainie i o jak najlepsze przygotowanie i przeżycie Świąt w gronie rodziny i najbliższych – Pod Twoja obronę.
 10. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana Śp. Krystyna Jęchorek i Franciszek Nowak. Tych zmarłych i wszystkich naszych zmarłych powierzmy Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
 11. Idźmy z Bożymi obietnicami i mocą Błogosławieństwa Pańskiego, by nieść ludziom Jezusa Chrystusa, który do nas przychodzi. Bądźmy zwiastunami i świadkami Dobrej Nowiny, aby wszyscy ludzie – podobni do Maryi – przyjęli Jezusa jako Zbawiciele.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.