IV Niedziela wielkanocna

  1. Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie, Zakonne i Misyjne.
  2. Przypominamy i jeszcze raz prosimy, aby rodziny, które pożegnały w ostatnich miesiącach swoich bliskich zmarłych, za których zostały zamówione intencje mszalne, zgłosiły się do końca kwietnia i ustaliły terminy Mszy św.. Jeśli do tego czasu nikt się nie zgłosi, to będziemy sami wpisać intencje w terminie nam dogodnym.
  3. W czwartek przypada Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.
  4. W I sobotę miesiąca o godz. 7.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe i na Mszę św. o godz. 8.00. Będzie to szczególna okazja, aby wynagrodzić Niepokalanemu Sercu Maryi za nasze grzechy i naszej parafii. Po Mszy św. o godz. 8.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 15.00. Ze względu na I komunię św. nie będzie nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego.
  5. W przyszłą sobotę rozpoczynamy miesiąc maj, miesiąc poświęcony NMP, naszej Matce. W związku z tym, zapraszamy na nabożeństwo majowe od poniedziałku do soboty, po Mszy św. wieczornej a w niedzielę o godz. 15.30.
  6. Bardzo prosimy Parafian, aby od przyszłej niedzieli tj. 2 maja aż do 16 maja nie planowali uczestnictwa we Mszy św.o godz. 12.30. Na tej Mszy św. bowiem, dzieci z naszej parafii wraz z najbliższą rodziną będą przeżywały I komunię św..
  7. PZC będzie wydawał produkty żywnościowe z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa dla osób, które wcześniej otrzymały skierowanie z MOPSU lub GOPSU. Przychodząc po odbiór produktów, prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego (maseczki, dezynfekcja i dystans). Dla osób z miasta Chodzież w dniach 26 i 27 kwietnia (poniedziałek, wtorek) od godz. 13.00 wg grafiku podanego przez MOPS.
  8. Na zakończenie naszego eucharystycznego spotkania, pomódlmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej i naszych Patronów w intencji chorych, solenizantów, dobrodziejów, służby zdrowia i nowych, świętych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych – „Pod Twoja obronę…”.
  9. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana  Śp. Władysław Szostek, Marian Klar, Henryk Doliński, Jerzy Bejma, Danuta Kamińska i Łukasz Gajzler. Polećmy Ich i wszystkich zmarłych Bożemu Miłosierdziu – „Wieczny  odpoczynek…”.        
  10. Niech Boże błogosławieństwo, które za chwilę przyjmiemy, będzie dla nas drogowskazem do wiernego podążania za Jezusem Chrystusem, który zna nas wszystkich i woła każdego z nas po imieniu.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.