IV Niedziela Wielkanocna

  1. Bardzo dziękujemy za składkę sprzed tygodnia, którą przeznaczymy na opłatę rachunków, na upiększenie kościoła i obejścia . Zebraliśmy 7 950 złotych.
  2. Na nabożeństwo majowe zapraszamy od poniedziałku do soboty, po Mszy św. wieczornej a w niedzielę o godz. 15.30. Niech nasz udział w nabożeństwie będzie przygotowaniem do nawiedzenia Kopii Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej.
  3. Dzisiaj, będziemy gościć Zespół „Zawirusowani Maryją” w którym partię solową wykonana ks. Mariusz Marciniak, pochodzący z naszej parafii a obecnie pracujący w Szamotułach. Zespół wystąpi na Mszy św. o godz. 16.00 a koncert będzie po Mszy św.. Zespół zaśpiewa piosenki ku czci Matki Bożej, Patronki naszej parafii. Po Mszy św. będzie można zakupić płyty.
  4. W środę o godz. 21.00 odbędzie Apel Jasnogórski i różaniec w intencji pokoju na świecie, natomiast w czwartek na godz. 20.30 zapraszamy do wspólnego obejrzenia nowego filmu pt. ,,Powołany”, który wpisuje się w obchodzony przez Kościół tydzień modlitw o powołania.
  5. W piątek przypada kolejna rocznica Objawień Matki Bożej Fatimskiej. W związku z tym, zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na nabożeństwo Fatimskie, które rozpocznie się o godz. 17.00 modlitwą różańcową, po czym będzie Msza św.. Po Mszy św. będzie procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła, w czasie której odśpiewamy litanię loretańską.
  6. 15 maja, kolejna grupa dzieci na Mszy św. o godz. 12.30 przystąpi do I komunii świętej. Prosimy o modlitwę w ich intencji jak również ich rodziców i chrzestnych.
  7. W przyszły czwartek tj. 19 maja, zapraszamy Radę Duszpasterską na spotkanie, na plebanii. W czasie spotkania przygotujemy Uroczystość Ciała i Krwi Pana Jezusa i nawiedzenie kopii obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej.
  8. Dnia 4 czerwca odbędzie się Lednica 2000. Z naszego dekanatu organizowany jest wyjazd na jutrznię do Gniezna, która odbędzie się o godz. 9.00, następnie przejazd na pola lednickie. Wyjazd o godz. 7.00, a powrót ok. godz. 3.00. Koszt 20 zł. Szczegóły i zapisy w zakrystii.
  9. Na koniec pomódlmy się do naszej Matki i naszych Patronów w intencji chorych, solenizantów, dobrodziejów, uchodźców, o pokój, o dobre przeżycie I komunii świętej dzieci i o dobre i owocne przygotowanie do nawiedzenia obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej – „Pod Twoją obronę (…).
  10. W tym tygodniu odeszli do Pana Śp. Józef Sułek,  Aniela Kucińska, Stanisław Winkowski, Czesław Błachowicz . Tych zmarłych i wszystkich naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu – ” Wieczny odpoczynek (…).  
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.