IV Niedziela Wielkiego Postu

  1. Przypominamy wszystkim Parafianom i Gościom, że mimo zwiększającej się liczby zachorowań na koronawirusa, nadal będziemy odprawiać Msze św. i nabożeństwa, aż do oficjalnego zakazu. W sumieniu bowiem jesteśmy zobowiązani do tego, aby modlić za wszystkich chorych z prośbą o łaskę zdrowia i odpowiednie lekarstwo na śmiercionośny wirus. Jesteśmy też gotowi do pomocy tym osobom, nie tylko duszpasterskiej, które w tym czasie jej najbardziej potrzebują.  Mając na uwadze zagrożenie związane z koronawirusem, w czasie każdej Mszy św. zaśpiewamy „Suplikację”.
  2. W tym tygodniu nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie w piątek o godz. 17.00, i po Mszy św. o godz. 17.30. Nabożeństwo Gorzkich Żalów w niedzielę o godz. 15.15.
  3. Do poniedziałku 6 kwietnia, wystawiony będzie kosz na dary dla samotnych, chorych, rencistów i emerytów.
  4. 25 marca w środę o godz. 17.30 odprawiona zostanie Msza św. w intencji Śp. Księdza Kanonika Jan Ksyckiego z okazji 30 rocznicy Jego śmierci. Tego dnia, zapraszamy osoby, które chciałby włączyć się w Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Po Mszy św. na stoliku, pod chórem, są wyłożone przyrzeczenia, które prosimy podpisać i zabrać do domu.
  5. Wszystkim tym, którzy złożyli daninę na cele diecezjalne, składamy serdeczne Bóg zapłać.
  6. W minionym tygodniu, odeszli do Pana: śp. Mirosława Firlej i Zdzisław Mnich. Polećmy Ich Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…
  7. Na koniec naszego eucharystycznego spotkania, pomódlmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej w intencji solenizantów, tych którzy będą mieli urodziny, chorych a zwłaszcza zarażonych koronawirusem, naukowców i lekarzy, aby znaleźli odpowiednie lekarstwo – Pod Twoją obronę…
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.