IV Niedziela Wielkiego Postu

 1. Pragniemy poinformować, że za naprawę wieży otrzymaliśmy z PZU 10 500 złotych.
 2. Dzisiaj, będzie można nabyć gipsowe zajączki do pomalowania przez dzieci. Figurki przygotowała młodzież z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii im. Marii Grzegorzewskiej w Chodzieży. Ofiary za sprzedane ozdoby zostaną w całości przekazane na pomoc dzieciom z Ukrainy.
 3. Dzisiaj również, po każdej Mszy św., przed kościołem, Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne będzie zbierało podpisy poparcia inicjatywy nadania rondu przy naszym kościele nazwy „Rondo Rotmistrza Witolda Pileckiego”. Zachęcamy do składania podpisów.
 4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci będzie w piątek o godz. 17.00. Tego dnia, o ile będzie stosowna pogoda, zapraszamy dzieci i młodzież, na Drogę Krzyżową, na zewnątrz naszego kościoła. Rozpoczęcie w kościele.
  Droga Krzyżowa dla pozostałych członków naszej parafii po Mszy św. o godz. 17.30.
  Przy tej okazji pragniemy wszystkich zaprosić na Drogę Krzyżową na cmentarzu, która odbędzie się 8 kwietnia o godz. 19.30, w intencji zmarłych i tych, którzy zginęli na Ukrainie.
 5. Nabożeństwo Gorzkich Żalów z kazaniem pasyjnym będzie w niedzielę o godz. 15.15.
 6. W środę i w sobotę o godz. 21.00, zapraszamy na Apel Jasnogórski i modlitwę różańcową w intencji pokoju na Ukrainie.
 7. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy w czwartek na Mszę o 17.30 i modlitewne spotkanie.
 8. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W związku z tym w piątek zapraszamy o godz. 16.00 do sakramentu pokuty.
  W I sobotę miesiąca o godz. 7.30 będzie modlitwa różańcowa a potem Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za nasze grzechy. Po Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, które potrwa do godz. 15.00. O godz. 14.30 będzie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, które zakończymy błogosławieństwem.
 9. W sobotę odwiedzimy Chorych i Starszych z posługą sakramentalną. Zgłoszenia przyjmujemy na telefon.
 10. Młodzież zapraszamy na spotkanie Oazy w piątek po wieczornej Mszy św.
 11. W sobotę tj. 2 kwietnia o godz. 10.00 w naszej salce, pod kościołem, będzie kolejne spotkanie dla uchodźców z Ukrainy.
 12. W sobotę, Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne w naszej parafii, które będą przygotowaniem do jak najlepszego przeżycia Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego i nawiedzenia kopi obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, które będziemy przeżywali z 10 na 11 lipca tego roku. Rekolekcje poprowadzi Ks. Marcin Modrzyński, koordynator stowarzyszeń, ruchów i organizacji działających w naszej diecezji.  Wszystkich serdecznie zapraszamy.
 13. 2 kwietnia planujemy zorganizować pielgrzymkę na Misterium Męki Pańskiej w Górce Klasztornej. Zgłoszenia przyjmujemy do środy włącznie.
 14. Na koniec pomódlmy się do naszej Matki i naszych Patronów w intencji chorych, solenizantów, dobrodziejów, uchodźców, o pokój na świecie – „Pod Twoją obronę (…).
 15. Posileni Słowem i Ciałem Mistrza z Nazaretu, pójdźmy ufni w Bożą pomoc i wsparcie do naszych domów, zakładów pracy i środowisk. W codziennych troskach o byt nie zapomnijmy    realizować przykazania miłości na wzór Jezusa Chrystusa, który zawsze jest przy nas.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.