NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 25.11.2018

  1. W najbliższy piątek zapraszamy wszystkich rodziców dzieci pierwszokomunijnych na spotkanie przy kawie lub herbacie. Spotkanie odbędzie się po Mszy Św. wieczornej – o godz. 18.00 w salce pod kościołem. Celem spotkania będzie omówienie spraw organizacyjnych związanych z Pierwszą Komunią Św. dzieci oraz kwestie wychowania religijnego. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców. Po dobrych uzgodnieniach i przy pewnej wiedzy o istocie Sakramentu nie ma problemów później – czyli wtedy, gdy ich nie powinno być.
  2. W piątek, 30 listopada przypada wspomnienie św. Andrzeja – Apostoła. Nie ma on jednak nic wspólnego z tzw. „Andrzejkami”.
  3. Od następnej niedzieli rozpoczynamy w Kościele nowy Rok Liturgiczny i nowy Okres w liturgii – czas Adwentu, który nie ma już charakteru pokutnego ale jest radosnym czasem oczekiwania na narodzenie się Zbawiciela świata. Zapraszamy wszystkich na „Roraty”, które będziemy odprawiać w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.30. Tradycyjnie dzieci mogą się spodziewać ciekawego programu i obrazków. To ma służyć religijnemu przygotowaniu na Święta. Może się zdarzyć, że rodzice nie będą mogli przyjść z dziećmi do kościoła i w tych przypadkach prosimy o pomoc dziadków czy kogoś z rodziny. Chodzić z dziećmi na roraty to najlepsze postanowienie adwentowe dla dorosłych.
  4. Spotkanie Kręgu Biblijnego – w najbliższy czwartek
  5. Od I Niedzieli Adwentu będzie można nabywać opłatki oraz tradycyjne już Świece na Stół Wigilijny.
  6. Okazja specjalna do spowiedzi św. w piątek od godz. 16.30 – 17.30.
  7. Ruszyła nowa strona internetowa naszej parafii. Zapraszamy na www.parafia.chodziez.pl Dziękujemy Studiu „Lubimy Wyzwania” p. Przemysława Górznego z jej stworzenie i obsługę. Zapraszamy do współpracy.
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Tadeusz Niepolski ze Strzelec. polećmy go Miłosierdziu Bożemu ….
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.