Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Słuchając z uwagą słów naszego Pana, musimy sobie uświadomić prawdę na wagę życia, że nosimy w sobie nowość. Staliśmy się bowiem nowym stworzeniem. Dostaliśmy nowe niebo i nową ziemię, które zobaczymy na końcu czasów. Mamy całkiem nowe życie.
  2. Dziękujemy mieszkańcom tej części parafii, którzy nas w czasie kolędy życzliwie przyjęli.
  3. Dziękujemy za składkę sprzed tygodnia. Zebraliśmy 6 046 pln. i 34 gr.. Do zapłacenia za gaz mamy 7 501 pln. i 79 gr..
  4. Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia na koncert kapeli góralskiej „ZOSPA”.
  5. Kolędę w tym tygodniu rozpoczniemy
    w poniedziałek o godz. 15.00:
    – ul. Wiejska od nr 3 do 20
    – ul. Wiejska od nr 21 do 80
    – ul. Wiejska od 84 do końca

We wtorek: od godz. 15.00
         – ul. Brzozowa, ul. Jodłowa i ul. Sosnowa
         – ul. Miodowa od początku
         – ul. Miodowa od końca

Środa: od godz. 15.00
         – Osiedle Przylesie i ul. Akacjowa numery nieparzyste od końca
         – ul. Akacjowa numery nieparzyste od początku
         – ul. Drzymały od początku

Czwartek: od godz. 15.00
         – ul. Wrzosowa od początku i ul. Świerkowa od początku
         – ul. Wrzosowa od końca i ul. Świerkowa od końca
         – ul. Akacjowa numery parzyste

Piątek: od godz. 15.00
         – ul. Okrzei od początku
         – ul. Okrzei od końca
         – ul. Ludowa

Sobota: od godz. 10.00
         – ul. Rolna
         – ul. Wiśniowa, ul. Kwiatowa i ul. Polna
         – ul. Dworcowa, ul. Powstańców Wielkopolskich i ul. Mostowa

1. Ze względu na kolędę nie będzie w tym tygodniu Mszy św. wieczornej we wtorek, czwartek i w piątek.
  2. Biuro parafialne będzie nieczynne w środę popołudniu i w sobotę o godz. 9.00.
  3. W niedzielę, 26 stycznia, bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na koncert chórów z parafii, z Szamocina, Margonina i orkiestry dętej z Chodzieży. Chóry wraz z orkiestrą ubogacą Mszę św. o godz. 16.00 a po Mszy św. odbędzie się koncert.
  1. Przypominamy, że w terminie od 5 do 10 lipca jest organizowana wycieczko-pielgrzymka na Podlasie. Koszt ok 1 150 pln.. Wszystko zależy od ilości osób. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i w biurze parafialnym. Dla zainteresowanych jest przygotowany program wycieczki.
  2. Na koniec naszego eucharystycznego spotkania, pomódlmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej w intencji solenizantów, chorych i wszystkich Parafian oraz Gości, aby nie zmarnowali daru łaski uświęcającej, który otrzymali w sakramencie chrztu – „Pod Twoją obronę…”.
  1. W ostatnim tygodniu odszedł do Pana Śp. Henryk Kowalski. Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek..”’
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.