Niedziela Chrztu Pańskiego

 1. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać, za składkę sprzed tygodnia, którą przeznaczymy na ogrzewanie i wszystkie wydatki w naszej parafii. Zebraliśmy 6 042 złote.
 2. Bardzo dziękujemy tym wszystkim Parafianom, którzy uczestniczyli we Mszy św. tzw. kolędowej. Życzymy wszystkim Parafianom, którzy na tej trasie kolędowej mieszkają obfitych łask Bożych i błogosławieństwa na każdy dzień w Nowym Roku.
  W tym tygodniu odprawimy Mszę. św. za Parafian mieszkających w Ratajach i Chodzieży.
  W poniedziałek odprawimy Mszę św. za Parafian, mieszkających w Ratajach  na Osiedlu Zielone Wzgórza (1) i przy ul. Skrytej (2).
  We wtorek odprawimy Mszę św. za Parafian, mieszkających w Ratajach przy ulicy Jeziornej, Górnej i Chabrowej.
  W środę odprawimy Mszę św. za Parafian, mieszkających w Ratajach na Osiedlu Wichrowe Wzgórza i przy ulicy Leśna Polana.
  W czwartek odprawimy Mszę św. za Parafian, mieszkających w Ratajach na Osiedlu Dębowym i przy ulicy Wierzbowej, Piaskowej, Makowej, Kwiatowej, Łąkowej, Wspólnej i Szerokiej (1) oraz na Osiedlu Klonowym i Łazienkach i przy ul. Biesiadnej i Jaśminowej (2).
  W piątek odprawimy Mszę św. za Parafian, mieszkających w Ratajach przy ulicy Chodzieskiej (1) i w Chodzieży przy ulicy Zwycięskiej oraz ulicy Słonecznej i ks. Kazimierza Józefiaka (2). W sobotę odprawimy Mszę św. za Parafian, mieszkających w Chodzieży przy ulicy Asnyka, Noteckiej (1), Kusocińskiego, Pogodnej i Nałkowskiej (2). W przyszły poniedziałek odprawimy Mszę św. za Parafian, mieszkających w Chodzieży przy ulicy ks. Ksyckiego i Kaczorowskiego w bloku nr 2,4,6,7 i 9.
  W czasie Mszy św. odmówimy modlitwę kolędową i udzielimy błogosławieństwa. Na stoliku pod chórem będą przygotowane książeczki o Bożym Narodzeniu z życzeniami i obrazki kolędowe. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie do salki.
 3. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 16.00, odbędzie się Koncert Noworoczny w wykonaniu zespołu Cho-laboracja Band oraz Chóru Kameralnego Exaudi. Wystąpią także soliści: Oliwia Tomczyk, Beata Zdunek i Łukasz Pietras. Serdecznie zapraszamy.
 4. Na koniec pomódlmy się za chorych i cierpiących Parafian, solenizantów,  dobrodziejów, nasze rodziny, wszystkich mieszkańców naszej parafii i  Gości, aby mieli świadomość, że są Dziećmi Bożymi – ” Pod Twoją obronę (…).
 5. Na nasze postanowienie, że w tym roku nie zaniedbamy uczestnictwa w niedzielnej liturgii Mszy świętej, niech nas błogosławi Bóg Wszech­mogący.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.