NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Zbliża się w naszej parafii Uroczystość I Komunii Św. Odbędzie się ona w najbliższą niedzielę 5.05.2019 o godz. 11.15. W miarę możliwości otoczmy naszą modlitwą te dzieci i ich rodziny oraz wybierzmy dla siebie inną godzinę Mszy Św, aby ułatwić gościom uczestnictwo we Mszy Św.
2. Dzieci, wraz z rodzicami zapraszamy na „BIAŁY TYDZIEŃ”, który potrwa do piątku po Komunii Św. włącznie. W niedzielę Bożego Miłosierdzia , na Mszy Św z udziałem dzieci poświęcimy książeczki. Dziękujemy, rodzicom za dotychczasową współpracę i prosimy o dalszą , bo sama uroczystość niczego nie kończy ale dopiero rozpoczyna.
3. Szybkimi krokami zbliża się maj – miesiąc poświęcony Matce Bożej. W naszym kościele pół godziny przed Mszą Sw. wieczorną będzie odmawiany różaniec a po Mszy Nabożeństwo majowe. Przy tej okazji dziękuję Żywemu Różańcowi za prowadzenie modlitwy różańcowej i innych adoracji. Zachęcamy do organizowania nabożeństw przy krzyżach i figurach.
4. Od soboty trwa Odpust ku czci św. Wojciecha w Gnieźnie – patrona naszej Ojczyzny i naszej Archidiecezji. Pamiętajmy w modlitwie a całym Kościele Gnieźnieńskim.
5. W najbliższy piątek – 3 maja – przeżywamy Uroczystość Królowej Polski. Msze Św. w naszym kościele – tak, jak w każdą niedzielę.
6. Ks. Proboszcz z Raczyna i Parafianie zapraszają na „FESTYN PARAFIALNY” w dniu 3.05.2019. Początek od godz. 15.00
7. Biuro parafialne będzie czynne w tym tygodniu w poniedziałek od 16.00 -17.00, w środę od 18.30 – 19.00 i w sobotę od 9.00 – 10.00. Nie będzie czynne biuro w środę od 10.00-11.00

Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.