Niedziela Palmowa

 1. Mając na uwadze ostatnie obostrzenia, pragniemy poinformować, że na Mszy św. mogą być 54 osoby, 1 osoba na 20 m2, przy zachowaniu odstępu nie mniejszego niż 1,5 metra. Informujemy, że w okresie świątecznym po osiągnięciu limitu wiernych, kościół będzie zamknięty. Przypominamy, że wszyscy obecni w kościele zobowiązani są w sumieniu do noszenia maseczek. Prosimy o wyrozumiałość.
 2. Dziękujemy za udział w rekolekcjach wielkopostnych i za włączenie się w Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Duchową Adopcję Dziecka Poczętego podjęło 27 osób.
 3. Jeszcze raz dziękujemy za ofiary przeznaczone na odnowienie stacji drogi krzyżowej. Wszystkie stacje są już po konserwacji i mamy nadzieję, że nam się uda w tym tygodniu je zamontować.
 4. W ostatnim tygodniu zostały też zamontowane kropielnice z elektrycznym dozownikiem. Koszt 1760 pln..
 5. W tygodniu będzie jeszcze okazja, aby skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania: od poniedziałku do środy od godz. 16.00 do 17.15.
 6. Celebracje Liturgii w Triduum Paschalnym rozpoczynamy każdego dnia o godz. 18.00.
 7. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Wielki Piątek o godz. 15.00.
 8. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom parafian dotyczącym świątecznego uczestnictwa we Mszy św., informujemy, że zawieszamy Mszę Św. na filiach, natomiast w kościele parafialnym zwiększamy liczbę Mszy św. Porządek będzie następujący: 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 14.00,15.00 i 16.00.
 9. W Wielki Piątek rozpoczynamy nowennę przed Świętem Miłosierdzia Bożego.
 10. W Wielką Sobotę o godz. 14.30, zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 11. Naszych chorych i cierpiących parafian, jubilatów, solenizantów, dobrodziejów, nasze  rodziny, służbę zdrowia, Gości, mieszkańców naszej parafii, aby dobrze przeżyli Wielki Tydzień i jak najlepiej przygotowali się do Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego, polećmy teraz naszej Matce –  Pod Twoją obronę…
 12. W ostatnim tygodniu odeszła do Pana Śp. Stanisława Tuszyńska. Polećmy Ją i wszystkich zmarłych z naszych rodzin i całej wspólnoty parafialnej Bożemu Miłosierdziu – „Wieczny odpoczynek…”.
 13. Rozpoczęliśmy Wielki Tydzień Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa. Niech w tym Tygodniu towarzyszy nam szczególne Boże błogosławieństwo, byśmy wiernie szli za naszym Panem i towarzyszyli Mu w Jego męce i chwale.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.