Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

  1. Kiedy przeżywamy święta zmartwychwstania pańskiego Jeśli je Przeżywamy to Duch Święty wylewa w nas za każdym razem nadzieję i optymizm na osiągnięcie nowego życia Jego warunkiem jest wiara Pan Jezus daje nam przykład i udowadnia że jest to możliwe aby przekroczyć się z siebie dotychczasowego i wkroczyć w rzeczywistość nowego człowieka nawet już tu na Ziemi ale nie muszę być niewolnikiem starego nieładu oraz niebezpieczni nowoczesności mogę z Chrystusem przekraczać każdą rzeczywistość tylko tego świata tego w dobrym ludziom w ojczyźnie dziś brakuje tego Więc i my kapłani i życzymy wam i sobie abyśmy z Chrystusem powstały do nowego życia to na ziemi oraz wieczności życzymy pokojem serca i na zewnątrz życzymy miłości do każdego człowieka i miłości od każdego bliźniego.
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przedstawienie po raz piąty Misterium Męki Pańskiej w naszym mieście Bogu niech będą dzięki za ludzi którzy w dzisiejszych czasach potrafią bezinteresownie poświęcić swój czas i talenty i oddać je na cele wspólnoty dziękujemy że jeszcze w nas są takie siły wewnętrzne które pozwalają nam zmierzyć się z taką treścią to jest nadzieja i niech ona zapomni jeszcze bardziej msza święta dziękczynna za misterium i ludzi którzy je stworzyli w niedzielę miłosierdzia bożego o godzinie 9:30 Bóg zapłać.
  3. Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu wystroju świątecznego świątyni, służby liturgicznej i muzycznej pocztą sztandarowym i obrazowym dziewczynką sypiące kwiaty kto uczestniczył w Triduum Paschalnym ten wie że jest za co dziękować. Dziękuję Również parafianom i gościom za bardzo liczny udział.
  4. Msze święte w pierwszą i drugą w drugie święto Wielkanocy tak jak w każdą niedzielę
  5. W przyszłą niedzielę na mszy świętej z udziałem dzieci poświęcimy książeczki dzieciom przygotowujących się do pierwszej komunii świętej.
  6. Bardzo dziękujemy za ofiarę na danina diecezjalna z tego obowiązku już wywiązało się ponad 25% zamówione to już jest niezły wynik daninę można wkładać jeszcze przez cały okres wielkanocny 7 tygodni a nawet później.
  7. Bardzo się cieszymy że na tegoroczne Święta Zmartwychwstania Pańskiego mogliśmy zakupić trzy nowe ornaty ze zmartwychwstałym Chrystusem oraz 4 ozdobne stoły do głoszenia Słowa Bożego w czterech kolorach liturgicznych Bóg zapłać składającym ofiarę podczas mszy świętej bo z tych pieniędzy zostały zakupione i będą służyć nie ludzkiej próżności ale chwale Bożej.
    Bóg zapłać.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.