Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

 1. Bardzo dziękujemy Pani Angelice, Panu Kościelnemu i Parafianom za przygotowanie ciemnicy i Grobu Pańskiego.
 2. Dziękujemy za duchowe przygotowanie i za udział w Liturgii Triduum Paschalnego.
 3. Składka z drugiego dnia świąt wielkanocnych będzie przeznaczona na KUL im. Jana Pawła II.
 4. W piątek w oktawie Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 5. W przyszłą niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego. Tego dnia o godz. 15.00, zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 6. W Święto Miłosierdzia Bożego przypada w Kościele Prawosławnym Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. W związku z tym zapraszamy Siostry i Braci z Ukrainy, którzy przebywają na terenie naszej Gminy i Miasta na śniadanie wielkanocne o godz. 10.30, do naszej salki. Śniadanie wielkanocne przygotuje PZC. Tego też dnia o godz. 14.00 Chodzieski Dom Kultury zaprasza wszystkich Uchodźców na piknik, który będzie przy domkach kempingowych. W programie ognisko, kiełbaski i napoje, rozrywka i gry dla dzieci.
 7. W niedzielę, 24 kwietnia, przypada też odpust ku czci św. Wojciecha – Patrona Polski. W związku z tym wydarzeniem organizujemy pielgrzymkę dekanalną. Osoby, które chciałyby reprezentować naszą parafię prosimy o zgłoszenie się w zakrystii lub w biurze parafialnym. Koszt pielgrzymki opłaca parafia.
  Tego dnia przypada dzień Imienin abp. Wojciecha Polaka, Prymasa Polski.
 8. Na koniec pomódlmy się do naszej Matki i naszych Patronów w intencji chorych, solenizantów, dobrodziejów, uchodźców, o pokój i o dobre przeżycie świąt wielkanocnych – „Pod Twoją obronę (…).
 9. W tym tygodniu odeszli do Pana Śp. Henryk Szymkowiak i Dioniza Młodecka. Polećmy Ich i wszystkich naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu – ” Wieczny odpoczynek (…).
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.