Święto Miłosierdzia Bożego

  1. Bardzo dziękujemy Parafianom za ofiary pieniężne na daninę diecezjalną. Nasza parafia ma zobowiązania wobec różnych instytucji kościelnych na kwotę ok. 36 tys. złotych. To dzięki Waszej ofiarności zebraliśmy do tej pory 13 tys. złotych.
  2. W dzisiejsze święto, o godz. 15.00, zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  3. Przypominamy, że dzisiaj wspólnota oazowa z parafii św. Floriana w Chodzieży zorganizowała zbiórkę pieniędzy na pomoc dzieciom z Kamerunu. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup biurek, krzeseł i całego wyposażenia dla nowo powstałego sierocińca. Dzieci mają w sobie ogromną chęć do nauki, niewynikającą z przymusu. Pomóżmy im to zrealizować.
  4. We wtorek będziemy obchodzić Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.
  5. W piątek przypadają urodziny papieża emeryta Benedykta XVI.
  6. W sobotę na godzinę 21.00 zapraszamy serdecznie na wielkanocne nabożeństwo Drogi Światła.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy obchody Tygodnia Biblijnego.
  8. Na zakończenie naszego eucharystycznego spotkania, pomódlmy się przez wstawiennictwo Matki Bożej i naszych Patronów w intencji chorych i cierpiących parafian, jubilatów, solenizantów, dobrodziejów, nasze  rodziny, służbę zdrowia, Gości, mieszkańców naszej parafii, jak również papieża Benedykta XVI –  „Pod Twoją obronę…”
  9. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana Śp. Wanda Pietruszka. Polećmy Ją i wszystkich zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej Bożemu Miłosierdziu – „Wieczny  odpoczynek…”.        
  10. Błogosławieństwo Boga Ojca, Syna i Ducha Świętego niech spocznie na nas tutaj obecnych i pomaga w pielgrzymce życia. Niech wszczepi w nasze serca miłość do Boga i ludzi, której tak bardzo dziś potrzeba.
Copyright © 2018 Parafia p.w. Nawiedzenia NMP w Chodzieży.